Eurovizijos atrankoje dalyvaujanti Lolita Zero: „Ragai sukurti visiems, kurie nepalaiko bendruomenės“

Skaitymo laikas
1 minute
Perskaityta

Eurovizijos atrankoje dalyvaujanti Lolita Zero: „Ragai sukurti visiems, kurie nepalaiko bendruomenės“

Št, 01/22/2022 - 16:00
Kategorija:
0 komentarų

Šiemet Eurovizijos atrankoje dalyvaujanti Lolita Zero jau sulaukė dėmesio. Sužinoti daugiau apie paslaptingą atlikėją, suprasti jos ragų reikšmę ir gauti užuominų apie naują dainą pakvietė Escunited. LRT žiūrovai Lolitos pasirodymą išvys jau šį vakarą - laida prasideda 21 val. Kviečiame palaikyti Lolitą balsuojant.

Interviu metu atskleista kaip gimė Lolita Zero: „Ragai sukurti visiems, kurie nepalaiko BENDRUOMENĖS. Ragai naudoti filme „Zero3“, „Eurovizijoje“ prieš 5 metus. Nešiosiu savo ragus, kol žmonės pasikeis ir eis į šokių aikštelę be vardų, be lyčių, be JOKIO šū*o. Darbas yra kalė, sakau tai savo dainoje“.

Kalbėdama apie savo naująją dainą atrankoje į Euroviziją Lolita žadėjo tikrą šou. „Tiesiog palaukite, kol aš šiais metais išeisiu į sceną!!! Būsite sužavėti!!! Pažadu!“, - sakė Lolita.

„Kaip sakau dainoje – „Darbas yra kalė, aš ne tavo motina“ – tai daug ką pasako. Turite dirbti su savimi (...) ir šokti šokių aikštelėje“.

„Balsuokite už revoliuciją!“ – interviu pabaigoje kvietė Lolita Zero.

Po Lolitos Zero personažu besislepiantis aktorius, choreografas, režisierius Gytis Ivanauskas po pasirodymo portalui LRT.lt sakė, kad jei kam nors Lolitos personažas iš pirmo žvilgsnio ir pasirodys piktokas, bijoti jos tikrai nereikėtų, mat atlikėja siunčia gražią žinutę: paleiskime savo demonus ir eikime šokti.

„Bijoti absoliučiai nereikia. Daina yra apie tai, kad reikėtų tiesiog išlaisvinti demonus šokių aikštelėje, – apie per karantiną gimusią dainą sakė Lolita Zero ir pridurė: – Jeigu dar prieš 5 metus Lolita buvo toks pažaidimas, tai dabar Lolita atgimė su labai rimtomis intencijomis koncertuoti reivo festivaliuose Berlyne“.

Daugiau Escunited ir LRT.