Lolita Zero

Soho vakarėlio akimirkos - Always in Fashion – Int'l Condom Day 2022

Šeštadienį Soho ūžė iš peties. Čia vyko ne tik atrankos į Euroviziją finalo stebėjimas, bet ir tarptautinės prezervatyvų dienos minėjimas. Soho kartu su asociacija „Demetra“ ir AHF Europe pakvietė į nemokamą renginį „Always in Fashion“. Saugūs lytiniai santykiai – seksualu, o prezervatyvai – visada madingi! Renginio metu buvo dalinami nemokami prezervatyvai LOVE.

Šeštadienio finalui besirengianti Lolita Zero: ”. Pasiruoškit sauskelnes! Jeigu Eurovizijai reikia ateities - ateitis tai aš!

Lolitos Zero daina lietuvių širdis užkariaus dar labiau, kai šeštadienį žiūrovai išgirs naują „paturbintą“ jos versiją. „Nenoriu nieko išduoti, bet tai bus tikra bomba, kuri susprogdins tiek jūsų galvas tiek televizijos ekranus“, - sako Lolitą Zero įkūnijantis Gytis Ivanauskas. Dainoje atsirado netikėtų posūkiu, efektų ir dar daug įdomių dalykų. GayLine.LT kalbina pasirodymui besirengiančią Lolitą.

Lolita Zero apie šiandienos pasirodymą Soho: Nauji garsai išves iš proto! Prisiekiu!!!

Jau šiandien Soho Vilnius nepakartojamas Lolitos Zero pasirodymas. Jam besirengianti Lolita sako, kad būtent čia pristatys ir patobulintą atrankos į Euroviziją dainą „Not Your Mother“. Klubo svečiai bus pirmieji – kurie išgirs šią versiją pirmieji.

Ramūnas Zilnys kalbina: Gytis Ivanauskas – apie Lolitos Zero gimimą, piktus komentarus ir eurovizinės dainos simbolius

LRT studijoje viešėjęs G. Ivanauskas neslepia – 2017 m. nacionalinėje „Eurovizijos“ atrankoje debiutavusiai Lolitai Zero kaip tada, taip ir dabar tenka atremti nemažai piktų komentarų, netgi patyčių. Visgi Lolitos Zero personažą įkūnijantis aktorius pastebi, kad pykčio strėlės dažniausiai atskrieja iš tų žmonių, kuriems, G. Ivanausko nuomone, netinka ir nepatinka beveik niekas.

Vasario 4 d. - Soho - Lolita Zero: Not your mother PREMJERA

Įsijungus šitą gabalą, reikia apsiauti patogius batelius, šlepetes, 14 centimetrų pakulne ir šokti taip, kad vienu metu tai būtų reivas, rokas ir popsas. Taip, šoksim ir taip, bet čia tik tuo kartu kai scenoje skambės Lolitos Zero transatlantinis hitas David, bet ne Beckham!

Prieš šiandienos atrankos į Euroviziją pusfinalį Lolita Zero ragina išsilaisvinti iš savo demonų

Šeštadienio vakarą nuo 21 val. LRT televizijos eteryje – pirmasis „Pabandom iš naujo!“ pusfinalis, po kurio paaiškės laimingieji, pateksiantys į projekto finalą. Tik keturi iš devynių pirmojo pusfinalio dalyvių gaus galimybę varžytis dėl kelialapio į didžiąją „Eurovizijos“ sceną. Dėl vietos finale kovos ir Lolita Zero.

Eurovizijos atrankoje dalyvaujanti Lolita Zero: „Ragai sukurti visiems, kurie nepalaiko bendruomenės“

Šiemet Eurovizijos atrankoje dalyvausianti Lolita Zero jau sulaukė dėmesio. Sužinoti daugiau apie paslaptingą atlikėją, suprasti jos ragų reikšmę ir gauti užuominų apie naują dainą pakvietė Escunited.