Prienuose politikas siūlo sekti Rusijos pėdomis – nori riboti informacijos apie LGBTQ+ žmones prieinamumą

Skaitymo laikas
Mažiau nei
1 minutė
Perskaityta

Prienuose politikas siūlo sekti Rusijos pėdomis – nori riboti informacijos apie LGBTQ+ žmones prieinamumą

Ket, 05/18/2023 - 15:30
Kategorija:
0 komentarų

Buvęs Prienų rajono savivaldybės vicemeras ir administracijos direktorius, dabar Lietuvos regionų partijos atstovas taryboje, Egidijus Visockas siūlo tarybai priimti deklaraciją „Prienų rajono savivaldybė be genderizmo ir LGBT ideologijos“.

„Agresyvi genderizmo propaganda ir LGBT ideologijos prievartinis diegimas, kuriam nepritaria didžioji dauguma Lietuvos piliečių, supriešina visuomenę, silpnina valstybę ir kelia grėsmę pagrindiniams visuomeninio ir tautinio gyvenimo principams ir vertybėms“, – rašo deklaracijos autorius, rašo Delfi.

Deklaracijos tekste taip pat teigiama, kad taryba turi prieštarauti agresyviam homoseksualumo, translytiškumo ir genderistinio „socialinės lyties pasirinkimo“ skatinimui mokyklose. Pasisakoma prieš neva vykdomą ankstyvą vaikų seksualizavimą mokyklose.

„Ginsime mūsų mokyklų mokinių teisę į vaikystę ir rūpinsimės, kad tėvai, padedami auklėtojų, galėtų atsakingai perduoti žinias apie žmonių meilę, šeimą ir prokreacijos grožį“, – rašoma dokumento projekte.

„Prognozuoti man sunku, bet manau nepalaikys. Pirmiausiai, tai neatitinka kai kurių teisės normų, tai viena, o žmonės gali turėti tas pozicijas, bet nebūtina vieni kitiems jas primesti“, – Delfi teigė socialdemokratams priklausantis rajono meras A. Vaicekauskas.