BALSUOK. Dėl apdovanojimo varžosi LGBTQ+ teises remiantis performansas (foto)

Skaitymo laikas
Mažiau nei
1 minutė
Perskaityta

BALSUOK. Dėl apdovanojimo varžosi LGBTQ+ teises remiantis performansas (foto)

Pir, 06/05/2023 - 11:55
Kategorija:
0 komentarų

GayLine.LT kviečia palaikyti Europos Parlamento ryšių biuro Milane iniciatyvą ir padėti jiems laimėti Europos ombudsmeno įsteigtą apdovanojimą. Šis biuras praėjusiais metais kartu su Milano kultūros asociacija Bped surengė šokio-teatro pasirodymą, skirtą informuoti apie LGBTQ+ žmonių teises.

Pasirodymas „Leisk man grįžti namo“ pernai surengtas Milano LGBTQ+ eitynių renginių metu. Jo metu praeiviai ir žiūrovai buvo įtraukiami į spektaklį, kuris kvietė permąstyti erdvės, fizinio kūno, įtraukties sambūvį ir jų ribas.

Tai buvo pirmas kartas, kai Europos Parlamento ryšių biuras Milane dalyvavo panašioje iniciatyvoje. Renginys neliko nepastebėta ir Europos ombudsmeno, kuris pasiūlė šį projektą įtraukti į 2023 metų Gero administravimo projektų atranką.

Milane rodytas performancas atkreipė dėmesį į Europoje vykstančią kovą už žmogaus teises ir galėjimą kiekvienam nevaržomai, be diskriminacijos gyventi savo šalyje. Juo buvo reaguojama į Lenkijos savivaldybių sprendimus pasiskelbti teritorijomis be LGBTQ+ žmonių.

Šokis kvietė diskutuoti ir dėka vizualios LGBTQ+ žmonių jausmų išraiškos, geriau suprasti ką išgyvena žmonės, kuriems nėra vietos jų namuose.

BALSUOTI ir palaikyti iniciatyvą atrankoje galite ČIA. Projekto numeris 7.

 

Nuotr. Europos Parlamento:

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1