Estijos teismas nuteisė translytės moters žudiką. Kalės 12 metų

Skaitymo laikas
1 minute
Perskaityta

Estijos teismas nuteisė translytės moters žudiką. Kalės 12 metų

Št, 08/26/2023 - 18:59
Kategorija:
0 komentarų

Talino Harju apygardos teismas skyrė 12 metų laisvės atėmimo bausmę Kirilui Lukinui už translytės moters nužudymą Talino senamiestyje. Nusikaltimas įvykdytas praėjusią vasarą.

Teismas paskelbė, kad bausmės pradžia laikoma praėjusių metų liepos 10 d., kai Kirilas buvo sulaikytas kaip įtariamasis, skelbia baltictimes.com. Teismas įpareigojo K. Lukiną sumokėti 1955 eurus nužudytosios artimiesiems. Be to, vyras valstybei turės sumokėti 8653 eurus procedūrinių išlaidų.

Praėjusių metų liepos 8-osios naktį Kirilas Lukinas su draugu Sergejumi Leontjevu nuvyko į barą „Lost Home“, kur susipažino su Sabrina. Ankstų liepos 9 d. rytą, 7.30 val., grupė persikėlė į nuomojamą butą Rotušės aikštėje, kuriame buvo apsistojusi Sabrina.

Pasak prokuroro, K. Lukinas ir Sabrina norėjo santykiauti. Vienu metu kilo konfliktas, kurio metu vyras kumščiu trenkė Sabrinai į veidą. Po to sekė smūgiai į kitas galvos ir kūno sritis – iš viso daugiau nei 30 kartų.

Remiantis kaltinimais, Kirilas užpuolė auką, norėdamas sukelti mirtį. Jis smogė nukentėjusiajai tiek kumščiais, tiek ilgaašmeniais peiliais. Jis tęsė išpuolį kol auka neberodė gyvybės ženklų. Po to jis nusiplovė rankas ir iš įvykio vietos pasišalino.

„Įrodymai rodo, kad Lukinas intymią akimirką netikėtai atrado tikrąją savo partnerio lytį. Jam tai buvo nemalonus atradimas, jis įsiuto ir ėmė daužyti auką kumščiais ir užpuolė peiliais“, – nurodė teismas.

Pasak vyresniosios prokurorės Kelly Kruusimagi, prokuratūros nuomone, tiek nusikaltimo vieta, tiek kaltinamojo pasišalinimas iš įvykio vietos, nusiplovus rankas, ir noras grįžti į įvykio vietą sunaikinti nusikaltimo pėdsakų rodo jo sąmoningą veikimą.

„Baudžiamasis kodeksas gina žmogaus gyvybę, o, prokuratūros teigimu, nužudymą pateisinančių aplinkybių šioje baudžiamojoje byloje nebuvo. Kiekviena žmogaus gyvybė yra vertinga, kiekvienas nužudymas yra tragedija, o kiekviena per ankstyva netektis yra sunki aukos artimiesiems. Teisėsaugos institucijos negali sugrąžinti žmogaus gyvybės, tačiau mes stengiamės, kad veiką padaręs asmuo gautų atitinkamą bausmę. Tokiu būdu galima prisidėti prie artimųjų sielos ramybės atkūrimo“, - teigė vyresnysis prokuroras.

Nutartis dar gali būti skundžiama.