Naujausi

Sausio 20 d. Euroganza 2022 - Drag Karalienių Eurovizijos konkursas

Kol šį vakarą Lietuvos drag karalienės atstovaus savo mylimiausias Europos šalis ir stulbins jus pritrenkiančiais pasirodymais, jūs turėsite išskirtinę galimybę ne tik sudalyvauti kartu, bet ir išrinkti tą vienintelę ir pačią geriausią Euroganzos 2022 nugalėtoją.

Bilietai:https://tickets.paysera.com/en/event/euroganza-2022
Bilietų kiekis ribotas.

Durys atveriamos 20:00 val.

Būti tėčiu tik namie: kaip Lietuvoje gyvena vaikus auginantys homoseksualai?

Lietuvoje nedažnai pasitaiko, kad vaikas po skyrybų liktų su tėčiu. O jei tas vyras – gėjus ir dar turi partnerį? Tokiai niekaip į mūsų šalyje įprastus rėmus netelpančiai šeimai gyventi nelengva ne tik dėl priešiško aplinkinių požiūrio, bet ir dėl to, kad homoseksualai negali formalizuoti santykių.

Sausio 21 d. - Soho Winter Sound: Play

Zvimbt sukasi praskriedama snaigė ir leidžiasi nuguldama ant kitos, jau prieš tai nukritusios. O gal visgi tai garsas dzingt? Nors šį gal labiau būtų galima priskirti žiemos varvekliui, kurį taip knietėdavo palaižyti. Tokie jau tie žiemos ledai, bet ne apie juos šį kartą. Kol ledo lytys juda Nerimi ir kitomis upėmis, mes ruošiamės žiemos vakarėliui, kuriam PLAY spausime iškart po 22 val. Muzika čia netyla iki pat 7 val. ryto, taip tikrai. Arba iki pat pirmųjų troleibusų. Tuo labiau, kai šį vakarą prie didžėjaus pulto stoja SONARE. Bus smagu!

Pandemijos metu dešimt turtingiausių pasaulio vyrų padvigubino turtus, o 99 procentų žmonijos pajamos sumažėjo

Dešimt turtingiausių pasaulio žmonių daugiau nei dvigubai padidino savo turtus nuo 700 milijardų iki 1,5 trilijono dolerių per pirmuosius dvejus pandemijos metus, skelbia „Oxfam“ atliktas tyrimas. Tuo pačiu laikotarpiu 99 procentams žmonijos pajamos ir toliau mažėjo, daugiau nei 160 milijonų žmonių skurdo.

Soho vakarėlių akimirkos - - Džordana Butkutė (foto)

Po dviejų metų petraukos pernai į SOHO Vilnius klubą sugrįžo ryškiausia visų laikų lietuviškos POP scenos legenda Džordana Butkutė! Lietuvos POP muzikos primadona tituluojama dainininkė surengė išskirtinį šou ir paskatino visus ne tik šokti, bet ir dainuoti. Kas gali likti abejingas kai girdi dainas: „Nemylėjau tavęs“, „Vienas namuose“, „Dėl tavęs“. Šiuos Džordanos Butkutės hitų priedainius mintinai moka kone kiekvienas.

3 dalykai, kurių neturėtumėte klausti žmogaus, kuris ką tik atskleidė priklausantis LGBTQ+ bendruomenei

Atsiskleidimas nėra paprastas žingsnis. Paprastai jam ilgai ruošiamasi ir neretai prireikia nemažai drąsos. Jei būtent tu esi tas žmogus, kuriam kažkas prisipažino priklausantis LGBTQ+ bendruomenei - pirmiausia tai reiškia, kad šis žmogus tavimi pasitiki. Čia tik keli patarimai, kaip nesugriauti šio pasitikėjimo.

Sausio 28 d. - Klaipėdoje spektaklio „Sebastijanas“ premjera

Režisierius A. Vizgirda per daugiau kaip keturis kūrybinės veiklos dešimtmečius yra ne kartą statęs T. Williamso pjeses. Vienas ryškesnių spektaklių, kuriame bene pirmą kartą pas mus užsiminta apie homoseksualių moterų egzistavimą, buvo A. Vizgirdos režisuotas spektaklis „Gražus sekmadienis piknikui“ Klaipėdos dramos teatre 1988 m.