Protesto prieš lytiškumo ugdymą dalyvė: oralinis seksas sukelia vaikų apsigimimus

Skaitymo laikas
1 minute
Perskaityta

Protesto prieš lytiškumo ugdymą dalyvė: oralinis seksas sukelia vaikų apsigimimus

Št, 10/07/2023 - 19:50
Kategorija:
0 komentarų

Prie Seimo dėl gyvenimo įgūdžių programoje numatytų temų apie lytiškumą protestavusi moteris su žurnalistais pasidalino „išmintimi“. Ji pareiškė, kad Indijoje įvairių sekso pozų naudojimas, taip pat ir oralinis seksas, lemia vaikų apsigimimus. Taip pat nurodė būdą kaip reikėtų mylėtis, kad vaikai gimtų sveiki.

„Per šitą sritį, tiesiog, atsiras absoliutus psichinis nestabilumas pas daugumą vaikų“, - Laisvės TV laidoje „Laikykitės ten“ teigia parodyta protesto dalyvė. – „Berniukai vėliau bręsta. Kada pradės aiškinti, kad ten ... naudinga yra masturbacija ir visa kita, tai pagal mūsų tikėjimą yra absoliučiai priešingas dalykas“.

Tačiau tikėjimo sritimi moteris neapsiribojo. Ji pasidalino neįtikėtinomis žiniomis apie padėtį Indijoje ir neva ten dažnų vaikų apsigimimų priežastis. Tokius samprotavimus išgirdusieji tikrai neturėtų likti abejingi.

„Ne tik oralinis seksas, bet ir visos tos Kamasutra pozos ir visa kita. Tai pavyzdžiui budistai gali pasakyti kodėl pas indus tiek daug apsigimimų. Dėl to, kad yra įvairios pozos, tame tarpe ir oralinis seksas“, - rėžė protesto dalyvė, net nepagalvojusi, kad oralinio sekso metu neįmanoma pastoti.

Maža to, moteris pareiškė puikiai žinanti kaip viskas turėtų vykti, kad gimtų sveiki vaikai. Iš šio pareiškimo galima aiškiai suprasi, kad vienintelis teisingas būdas yra – sekso pozos, kai partneriai žiūri vienas į kitą.

„Žmogus turi būti pradedamas būdamas širdis prieš širdį. Vienas prieš kitą. Skaistus gyvenimas iki santuokos turėtų būti tai, kas turėtų būti siekiamybė, jei tu nori sukurti normalų gyvenimą ir turėti sveikus vaikus“, - teigia moteris.

Mūsų redakcijai suku nuspėti, kodėl šiai moteriai taip patinka misionieriaus poza ir į ją panašios. Juo labiau neįmanoma atsakyti į klausimą kaip seksas šuniuku ir pan. daro įtaką ateities kartoms. Bet žmonės sako – vadinasi žino.

Akivaizdu tai, kad nepaisant amžiaus, protesto dalyviams patiems būtų pravartu sudalyvauti lytiškumu ugdymo pamokose.