Tėvo drąsa ginant trans vaiką sužavėjo žmones. Aktyviai dalijasi įrašu tiktok (video)

Skaitymo laikas
1 minute
Perskaityta

Tėvo drąsa ginant trans vaiką sužavėjo žmones. Aktyviai dalijasi įrašu tiktok (video)

Ket, 11/16/2023 - 12:15
Kategorija:
0 komentarų

Cody Conner kalba padarė įspūdi milžiniškam ratui žmonių. Nepaisant respublikonų vykdomos kampanijos nukreiptos prieš trans žmones, vis didėjančios neapykantos translyčių atžvilgiu, vyras vienos iš Virdžinijos valstijos mokyklos tarybos susirinkime atvirai stojo ginti savo vaiką.

 „Negaliu likti nuošalyje ir nieko nedaryti, tiesiog leisti tam vykti ir tikėtis, kad viskas susitvarkys, taip pat noriu, jog mano vaikas žinotų, kad aš už jį ginsiu“, – sakė tėvas. - „Mano, kaip tėvo, darbas yra ne pasakyti savo vaikams, kas jie yra, ne priimti sprendimus už juos, ne gyventi jų gyvenimo ar nuspręsti, koks bus jų gyvenimas, o parodyti jiems geriausią būdą kokį aš žinau, kaip įveikti sunkumus“.

Trijų vaikų tėvas prabilo posėdyje, kurio metu buvo aptariama valstijos „diskriminacinė politika“. Cody Conner paragino tam priešintis. „Niekada neieškokite tinkamo būdo pateisinti neteisingus dalykus, o gubernatoriaus Youngkino politika yra neteisinga“, – sakė jis. "Jei apsidairai ir matai, kad tik blogi žmonės palaiko ką tu darai - tu darai neteisingus dalykus".

Virdžinijos valstijos gubernatoriaus nurodė valstybinėms mokykloms užtikrinti, kad mokiniai naudotųsi tualetu ir sportuotų pagal jų gimimo metu priskirtą lytį.  Mokiniai, kurie pageidauja būti vadinami kitais vardais ar įvardžiais, turi pateikti raštišką tėvų sutikimą. Švietimo įstaigos taip pat privalo pranešti tėvams, jei mokytojai pastebi, kad vaikui kyla abejonių dėl jo tapatybės.

Jis išreiškė kritiką tiems tėvams, kurie sako, kad "myli tuos vaikus, bet jų nepripažįsta". "Aš jums pasakysiu, kad jei mylite kažką ko norite, kad nebūtų, tai nėra meilė", - sakė tėvas.