respublikonai

Ohajo respublikonų įstatymo projekte numatyta sportininkų lytinių organų patikra

Ohajo respublikonai parengė įstatymo projektą, pagal kurį būtų reikalaujama, kad studentai sportininkai atliktų medicininį „patikrinimo“ procesą, jog būtų uždrausta transseksualiems vaikams sportuoti. Įstatymų leidėjai vėlų trečiadienio priėmė įstatymo projektą, nukreiptą prieš trans žmones, rašo PinkNews.

Abortus įteisinantis įstatymas JAV Senate patyrė fiasko

JAV Senatas nepriėmė įstatymo projekto, kuriuo būtų išsaugota galimybė atlikti abortus. Demokratų pasiūlytas Moterų sveikatos apsaugos įstatymo projektas trečiadienį buvo atmestas 49 politikui balsavus už ir 51 - prieš. Respublikonai vieningai nepalaikė projekto.

Abortų įteisinimo panaikinimas: aistros ne tik JAV, bet ir Europoje

Jei jums atrodo, kad prieš abortus nusitiekusių politikų planai siekia tik Jungtines Amerikos Valstijas - reikėtų permastyti viską iš naujo. GayLine.LT aiškinasi kaip atsitiko, kad nuo 1973 m. priimtas sprendimas įteisinantis abortus JAV staiga gali būti atšauktas ir kokios to pasekmės Europai.

Homofobiškas senatorius pasiūlė Disney sukurti filmą su Mikio ir Pluto sekso scena

Senatorius Ted Cruz praėjusią savaitę Jeilio universitete vykusiame renginyje pasiūlė „Disney“ kompanijai kuo greičiau sukruti filmą, kuriame animaciniai personažai Mikis ir Plutas būtų daugiau nei draugai, skelbia Advocate. Šis kvietimas yra besitęsianti konservatyvių pažiūrų politikų kova su LGBTQ+ bendruomenę palaikančiais asmenimis ir įmonėmis.

Trumpas lėšų rinkimo renginyje: „Tu neatrodai gėjus“ (video)

Buvęs Jungtinių Valstijų prezidentas Donaldas Trumpas praėjusią savaitė dalyvavo labdaros renginyje, rašo Advocate. Jame rinktos lėšos respublikonų partijos kandidatui į Kongresą John Gibbs. Renginys nebūtų sulaukęs tokio dėmesio socialiniuose tinkluose, jei ne Trumpo komentaras, kuris atskleidė stereotipinį jo mąstymą.

Pasibaisėtina. Arizonos ir Oklahomos valstijų gubernatoriai pasirašė įstatymus nukreiptus prieš trans vaikus

Arizonos gubernatorius Doug Ducey pasirašė du įstatymus, ribojančius trans jaunuolių teises, praneša Advocate. Vieną tokį įstatymą pasirašė ir Oklahomos gubernatorius Kevin Stitt.

"Nekalbėk apie gėjus" įstatymas patvirtintas Floridoje. Bijoma, kad gali kilti grėsmė vaikų gyvybei

Taip vadinamas „Tėvų teisės švietime“ įstatymo projektas draudžia pamokas apie seksualinę orientaciją ar lytinę tapatybę vaikams nuo mažumės iki trečios klasės. Įstatymas taip pat suteikia teisė tėvams paduoti į tesimą mokyklą, jei ji jų manymu pažeidžia įstatymą ar nepraneša tėvams apie sunkumus, su kuriais moksleivis susiduria dėl savo seksualinės tapatybės.