Trijų vaikų mama pavertė biseksualaus vyro gyvenimą košmaru. Teismas paskelbė nuosprendį

Skaitymo laikas
1 minute
Perskaityta

Trijų vaikų mama pavertė biseksualaus vyro gyvenimą košmaru. Teismas paskelbė nuosprendį

Št, 03/09/2024 - 19:00
Kategorija:
0 komentarų

Jungtinėje Karalystėje gyvenantis vyras, kuris slėpė savo seksualinę orientaciją, susidūrė su grasinimais ir šantažu ir net bandė atimti sau gyvybę. Trijų vaikų mama, apsimetusi vyru, pažinčių svetainėje išviliojo jo intymias nuotraukas, jas nusiuntė aukos mamai. Teismas neseniai priėmė nuosprendį šioje byloje.

30 metų Lucinda Pollitt susikūrė netikrą anketą pažinčių svetainėje „FabGuys“, kurioje pradėjo bendrauti su pažįstamu vyru, rašo liverpoolecho.co.uk. Ji įtikino vyrą pasidalinti intymiomis nuotraukomis, o tuomet prasidėjo tiktas košmaras.

2022 m. gegužės 18 d. moteris išsiuntė nuotraukas vyro motinai ir parašė jai „jei netikite manimi, susikurkite profilį „FabGuys“ ir spustelėkite „netoli manęs“, kai jis bus namuose“. Mama parodė žinutes sūnui, kuris slėpė informaciją apie savo seksualinę orientaciją.

To Lucindai nepakako. 2023 m. kovo 13 d. ji vyrui išsiuntė grasinantį tekstą. Žinutėje buvo žeminantis tekstas, kuriame taip pat buvo rašoma, kad moteris ketina paviešinti vaizdo įrašais, kuriuose jos auka užfiksuotas seksualinėse situacijose, įskaitant vieną gėjų pirtyje.

Apie persekiojimą buvo pranešta policijai ir prieš kelias dienas įvyko teismo posėdis. Liverpulio karūnos teisme prokurorė Helen Chenery sakė, kad L. Pollitt „ketino sukelti maksimalų pažeminimą ir kančią“ vyrui ir jo motinai. Dėl patirto streso vyras bandė atimti sau gyvybę.

Vyras teisme sakė: „Tuo metu nebuvau pasirengęs atskleisti, kad esu biseksualus, nes nesijaučiau patogiai tai darydamas. Buvo sunku susitaikyti su savo seksualumu. Dėl to, ką padarė Pollitt, aš niekada neturėjau galimybės atsiskleisti mano pasirinktu laiku pagal mano sąlygas. Ji tai iš manęs atėmė“.

Moterį ginanti advokatė teigė, kad jos klientė negalvojo ką daranti, žadėjo, kad toks elgesys niekada nepasikartos.

Teisėja Katherine Pierpoint reziumavo, kad „žinučių ir nuotraukų siuntimas (aukos) motinai aiškiai buvo skirtas pažeminti ir sukelti nerimą“. Ji pridūrė, kad netinkamas elgesys tesėsi 12 mėnesių.

„Policija apžiūrėjo jūsų telefoną ir buvo matyti įvairūs pokalbiai nuo 2021 m. rugpjūčio mėn. iki 2023 m. kovo mėn., kurie buvo įžeidžiančio pobūdžio. Vartojote homofobinius terminus. Tai buvo netinkama... ir jūs tai darėte daugybę kartų ilgą laiką“, - sakė ji kaltinamajai. - „Asmeninių seksualinių vaizdų dalijimasis be sutikimo, siekiant sukelti nerimą, yra rimtas dalykas, kaip ir grasinimai tai padaryti“. Ji pavadino moters poelgius šlykščiais ir nepriimtinais.

Lucinda Pollitt nuteista 12 mėnesių kalėti, atidedant bausmės vykdymą 12 mėnesių. Moteris įpareigota atlikti 20 dienų reabilitaciją, jai uždrausta susisiekti su savo auka 15 metų.