+
Čia pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų.
Man jau yra 18 metų
Man dar nėra 18 metų

8 patarimai kuriuos reikėtų įsidėmėti apie gėjų seksą

Skaitymo laikas
2 minutes
Perskaityta

8 patarimai kuriuos reikėtų įsidėmėti apie gėjų seksą

Ket, 03/28/2024 - 19:00
Kategorija:
0 komentarų

Interneto diskusijose, komentaruose sklando nemažai mitų apie biseksualių vyrų ir gėjų intymius santykius. Vietoj to, kad gąsdinę ir skatinę baimę, mes norime kalbėti apie pamokas, kurios padės jums jaustis ramesniais ir saugesniais.

Vienas esminių patarimų – nusiimti rožinius akinius. Gyvenimas yra gyvenimas ir čia visko pasitaiko. Ir jei kažkas vyksta šiek tiek kitaip, nei tikėjotės – tai nėra pasaulio pabaiga.

  • Šiek tiek susitepti – nėra bėda

Analinio sekso metu, kas juo beužsiimtų, gali nutikti taip, kad ant penio liks šiek tiek nešvarumų. Na ir kas čia tokio? Dėl to neverta nei jaudintis, nei panikuoti. Bus tai bus. Šiltas vanduo viską nuplauna. Net jei ir liks kas ant paklodės – visada gali ją įmesti į skalbimo mašiną.

  • Lytiškai plintančios ligos – neverta gėdytis

Niekas nesako, kad nereikia saugotis ir naudoti prezervatyvų. Bet jei jau taip nutiko, kad užsikrėtėte lytiškai plintančia liga – kreipkitės į specialistus. Ir čia nėra nieko gėdingo. Tūkstančiai žmonių užsikrečia vienomis ar kitomis ligomis. Kodėl nesigėdijate, kai susergate gripu? Lytiškai plintanti liga yra tik liga ir nieko daugiau.

  • ŽIV nėra pasaulio pabaiga

Šiais laikas išgirsti ŽIV diagnozę nėra tas pats, kaip tai buvo prieš keletą dešimtmečių. Tai nėra malonu, tai reiškia, kad visą likusį gyvenimą teks vartoti vaistus – bet jei jau taip nutiko, jūs nieko negalite pakeisti. Panika, ašaros ir stresas jūsų neišgydys. Gydytojas paskirs jums gydymą, kuris leis sumažinti viruso kiekį organizme iki neaptinkamo lygio. Jūs ir toliau galėsite gyventi visavertį gyvenimą, taip pat ir seksualinį. Tiesa, reikės apie savo būklę informuoti parnerį/ius ir skirti laiko paaiškinti ką reiškia neaptinkama būklė tiems, kas apie tai nėra girdėjęs.

  • Seksas nėra tik įsiskverbimas

Visuomenėje yra labai sureikšminamas įsiskverbimo faktas. Neva jei heteroseksualus vyras neįsiskverbia į moterį, ar gėjus neįveda varpos į išangę – tai jau kažkas nėra gerai. Iš tiesų, intymus santykiai yra gerokai įvairesni ir įdomesni. Glamonės, bučiniai, jautriausių kūno vietų dirginimas – viso to gali būti tiesiog per akis, jei norite patirti malonumą su partneriu. Tiesiog sutarkite kaip toli norite eiti ir mėgaukitės.

  • Fetišas tėra tik fetišas

Jums patinka grubus seksas, o gal mėgstate tam tikrus žaisliukus, aprangą intymių santykių metu – puiku. Čia nėra nieko, dėl ko turėtumėte gėdytis. Maža to, jei jūs žinote kas jums patinka – tai reiškia, kad skyrėte laiko save pažinti ir suprasti poreikius. Ir tai yra puiku.

  • Prezervatyvai saugo jus abu

Vis labiau plintant madai mylėtis be prezervatyvų – kai kurie iš mūsų pasijunta atstumti, kai partneris/iai pareiškia, kad jų nenori. Jei žmogus pats nenori saugotis, kodėl jūs turėtumėte jaustis dėl to blogai? Kai jūs tvirtai pareiškiate, kad mylėsitės tik su prezervatyvu – tai reiškia, jog saugote ne tik save, bet ir savo partnerį. Tai rodo, kad jūs jaučiate atsakomybę už savo veiksmus ir tuo turėtumėte didžiuotis.

  • Nera blogos sekso pozicijos

Būti aktyviu ar pasyviu sekse – tėra tik jūsų pasirinkimas, kuris suteikia jums maksimalų malonumą. Nėra pranašesnės pozicijos. Jei esate pasyvus – nereiškia, kad nusileidžiate – priešingai, tai jūs galite viską valdyti savo raumenų ir judesių pagalba. Jei esate aktyvus – jūs turite galimybę suteikti pasitenkinimą savo partneriui. Pozicija sekse neapibrėžia koks asmuo jūs esate. Tai susiję tik su jūsų kūnu, kuris užimdamas vieną ar kitą pozą jaučiasi labiausiai atsipalaidavęs ir pasiruošęs nuotykiams.

  • Penis veikia skirtingai

Tik pornografiniuose filmuose aktoriais visuomet pasiekia erekciją, o sekso scena trunka neribotą laiką. Visiškai normalu nepasiekti erekcijos, ar sulaukti ankstyvos ejakuliacijos, ar pasiekti būseną – kai niekaip neįmanoma „baigti“. Mūsų kūnai yra įvairūs. Nuovargis, stresas, net maistas gali nulemti vienus ar kitus procesus. Kodėl turėtumėte tai sureikšminti? Pasakykite savo partneriui/iams kas su jumis vyksta ir užsiimkite alternatyvomis, kurios jums abiem teiktų malonumą.