Silvester Belt siunčia palaikymą patyčias patiriančiam jaunimui

Skaitymo laikas
1 minute
Perskaityta

Silvester Belt siunčia palaikymą patyčias patiriančiam jaunimui

Ket, 05/09/2024 - 14:00
Kategorija:
0 komentarų

Iškart po pirmojo pusfinalio visi į Eurovizijos finalą patekę atlikėjai suskubo dalyvauti spaudos konferencijoje. Joje Lietuvos atstovas sulaukė klausimo apie patirtas patyčias mokykloje.

„Visiems, kurie tyčiojasi, pasakyčiau: „Žinau, kad jums sunku. Tiesiog siunčiu jums savo meilę. Myliu jus iš visos širdies“, - atsakydamas sakė atlikėjas.

Silvester Belt apie patyčias atvirai kalba daugelį metų. Jis teigė, kad dalyvavimas vaikų Eurovizijoje sukėlė daug neigiamų reakcijų.

„Nežinau, kodėl ta mano daina ir tas pasirodymas sulaukė visokių vaikinų dėmesio. Jiems atrodė nelabai kietai visa tai. Ir tas mano balsas dar nebuvo mutavęs. Kaip jie vadindavo „mergaitiškas“, - patyčių temas LRT radijuje vasarį vardijo atlikėjas.

Tuomet jis teigė, kad jam nebuvo lengva, bet jis bandė viską ignoruoti. Tiesa, tai paliko gilias traumas.

„Dainuoji salėje mokyklose ir gale stovintys vaikinai ten rodo vidurinius pirštus. Ir visokiausi užgauliojimai. Ir dėl orientacijos, kur net iš vis, net pats tame amžiuje nelabai žinojau kas ten mano galvoje vyksta. Tie vaikai jau atrodo už mane žinojo. Ir visaip vadindavo. Įžeidinėdavo“, - pasakojo Silvestras.

Anot jo, jis nejaučia neapykantos tiems, kurie privertė jį kentėti. „Labai tikiuosi, kad jie gyvena ramybėje ir yra išsprendę savo vidines problemas”, - LRT Labas rytas laidoje teigė vyras.

Silvester Belt teigia, kad išgyvenantiems patyčias labai svarbu turėti aiškius tikslus ir eiti link jų, o ne koncentruotis į pačius įžeidinėjimus.

„Žmonėms, kurie išgyvena panašius dalykus, kaip kad man teko, aš galiu palinkėti tik kantrybės, nes tai yra vienintelis dalykas, kuris išties padeda. Viduje būtinai reikia turėti ir siekti kažkokių tikslų ir tais tikslais save stumti į priekį“, - sakė jis.