vaikai

Melas apie tariamą vaikų seksualizavimą plinta ir JAV: vaikai neva mokomi kaip naudotis sekso žaislais

Apie vaikų švietimą nepagrįsti gandai sąmoningai platinami ne tik Lietuvoje. Jungtinėse Amerikos Valstijose respublikonai taip pat naudoja gąsdinimo metodiką, siekdami pritraukti gausesnį partijos palaikytojų ratą. Štai viena atstovė neseniai su ašaromis pasakojo, kad neva jos vaikas mokomas naudotis sekso žaislais.

Aktorius Luke Macfarlane ir jo partneris tapo tėvais. Pasidalino dukters nuotraukomis (foto)

Filmo „The Bros“ žvaigždė Luke Macfarlane ir jo partneris Hig Roberts socialiniame tinkle Instagram pasidalino unikaliomis akimirkomis. Jose pora užfiksuota pasitinkanti jų naujagimę dukrą.

Aktorė Annette Bening: „Turiu trans sūnų ir jis man yra įkvėpimas“

Aktorė Annette Bening naujausiame interviu sako, kad jos kaip mamos pareiga buvo apsaugoti savo trans sūnų. Dabar ji nori ginti visą trans bendruomenę – ypač dėl to, kad translyčiai asmenys vis dažniau patiria neapykantos atakas ir apie juos skleidžiama dezinformacija.

Pergalė – Italijos kraštutinė dešiniųjų partija gėjų porai privalės atlyginti žalą

Italijos kraštutinių dešiniųjų pažiūrų valdančioji partija buvo įpareigota atlyginti žalą tos pačios lyties porai. Partija, be poros sutikimo, panaudojo reklaminei kampanijai prieš surogatinę motinystę nuotrauką, kurioje vyrai džiaugėsi ką tik gimusiu vaiku.

Ricky Martin ir Jwan Yosef prabilo apie skyrybų procesą: „Padarėme tai laiku ir ramiai“

Keturios savaitės tylos ir štai dabar vienos žinomiausių homoseksualios šeimos nariai prakalbo apie savo skyrybų procesą. „Niekas nenori būti vienišas“, - interviu žiniasklaidai sakė dainininkas. O štai jo parnerį žurnalistai pakalbino tiesiog gatvėje.

5 priežastys kodėl turėtum pakviesti savo tėvus dalyvauti LGBTQ+ eitynėse

Nemaža dalis visuomenės nesupranta LGBTQ+ eitynių prasmės. Jie nežino, kad šio renginio ištakos yra protestas, kuriuo norėta pasakyti, jog LGBTQ+ žmonės atsisako toliau tylėti ir kęsti patyčias. GayLine.LT pateikia argumentus, kodėl būtų verta pakviesti savo artimuosius sudalyvauti LGBTQ+ eitynėse.