Ekspertai atsako: Ar saugu įsiverti auskarą į penį?
Auskarų vėrimas į penį tampa vis populiaresnis, tačiau šis sprendimas kelia daug klausimų dėl saugumo. Šiame straipsnyje aptarsime pagrindinius dalykus, kuriuos reikia žinoti prieš apsisprendžiant dėl šios procedūros.
Auskarai į penį gali būti veriami labai įvairiose vietose: į galvutę, apyvarpę, patį kūną ar sėklides. Tai daroma dėl skirtingų priežasčių – tiek grožio, tiek siekiant didesnio seksualinio malonumo, rašo healthline.com.
Įvėrus auskarą į galvutę ar kūną stimuliacijos metu gali padidėti malonumas auskaro savininkui. Kai kurio tipo auskarai, įvedus penį į makštį ar analinę angą suteikia papildomos stimuliacijos partnerei/iui/iams.
Auskarai penyje paprastai būna kelių formų – žiedo, tiesaus pagaliuko, ar tiesiog karoliukas. Paprastai jiems naudojamas chirurginis titanas, kuris nesukelia alergijų. Taip pat būna ir plastikinių, auksinių, platininių žiedų. Vėrimas paprastai kainuoja nuo 20 iki 100 eurų. Kaina priklauso nuo naudojamo metalo.
Vėrimo procedūra paprastai atliekama taip:
- Meistras užsidėjęs sterilias pirštines nuplauna ir sterilizuoja penį
- Žymekliu pažymi kur turėtų durti adatą ir kurioje vietoje ji turėtų išlysti
- Adata įvedama į dūrimo vietą ir ištraukiama išėjimo taške. Paprastai tai darant parašoma lėtai įkvėpti ir iškvėpti
- Paprastai naudojamos replės, kad švelniai laikytų odą, kol bus įvestas papuošalas
- Plotas dezinfekuojamas ir uždedamas tvarstis
Bene dažniausias klausimas – ar tokia procedūra skausminga? Tiesa ta, kad skausmo lygis priklauso nuo kiekvieno žmogaus individualiai. Veriant į galvutę – paprastai skausmas intensyvesnis.
Auskaro turėjimas neabejotinai sukelia ir tam tikras rizikas. Pirmiausia – padidėja sužeidimų rizika intymių santykių metu, ypač partnerei/iui/iams. Taip pat kyla didesnė tikimybė užsikrėsti lytiniu keliu plintančiomis ligomis, galimos ir šlapimo takų infekcijos. Kai kuriems žmonėms auskarai nėra tinkami, nes kūnas jų nepriima.
Auskaro įvėrimo vieta paprastai užgyja per tris mėnesius. Gijimą pagreitina tinkama įvėrimo vietos priežiūra: tvarsčių keitimas, vėrimo vietos dezinfekavimas, pastangos neužkliudyti žiedo ir pan. Tai pat būtina vengti sekso, nepatariama dėvėti aptemptų apatinių, negali plaukioti baseine, mėgautis sūkurine vonia ar eiti į pirtį, sportuoti.
Paprastai įvėrimo vieta kelias dienas būna patinusi. Tačiau jei jaučiate karštį, išsiskiria gelsvi ar žalsvi pūliai, žiedas vis iškrenta, vėrimo vieta nuolatos niežti – būtina kreiptis į gydytoją.
Jei nusprendėte įsiverti auskarą į penį, įsitikinkite, kad kreipiatės į profesionalą, kuris dirba tam skirtame salone. Pasidomėkite klientų atsiliepimais. Prieš atliekant procedūrą pasitarkite su specialistu, informuokite kokius vaistus jūs naudojate reguliariai.
Taip pat turėtumėte atsiminti, kad tokie auskarai tinka ne visiems – kai kuriais atvejais kūnas tiesiog atmeta svetimkūnius.
- Prisijunkite arba užsiregistruokite jei norite komentuoti