Po straipsniu apie gėjus komentarus perskaičiusi pilietė: susidaro įspūdis, kad gėjai tiesiog visą parą non stop pi**si

Skaitymo laikas
Mažiau nei
1 minutė
Perskaityta

Po straipsniu apie gėjus komentarus perskaičiusi pilietė: susidaro įspūdis, kad gėjai tiesiog visą parą non stop pi**si

Št, 02/26/2022 - 10:00
Kategorija:
0 komentarų

Pažiūrėjusi laidą „Nepatogūs klausimai“ su Luku Griciumi, moteris nusprendė perskaityti ir komentarus. Jie šokiravo, todėl ji nusprendė pasidalinti savo mintimis Delfi.
 

Buvo ir tokių, kurie linki net mirties, išsityčioja iš meilės ir visaip bjauriai pašiepia visus tos pačios lyties santuoką norinčius sudaryti asmenis. Dažnas siūlo priverstinai gydyti homoseksualus, nes tai neva baisi, beveik mirtina liga. Perskaičius natūraliai kyla klausimas, ką reiktų gydyti labiau: ar tuos, kurie tiesiog gyvena kartu, ar tuos, kuriuos toks faktas šitaip erzina ir neleidžia užmigti iš neapykantos naktimis?

Perskaičius komentaruose išsakytas nuomones susidaro įspūdis, kad gėjai tiesiog visą parą non stop pi**si. Pagal komentatorius ar kitaip viešai pasisakančius „orlauskinius“ apie homoseksualius žmones atrodo, kad jie nekeliauja, negamina valgyti, neina į pasimatymus, neturi jokių pomėgių, nepuoselėja kitokių romantinių dalykų, tik duodasi vienas su kitu. O jei ir taip būtų, kodėl dažnam nuo to turi skaudėti galvą?
 

Dabar juk madinga išvemti viską ką galvoji nepaisant, kad ta nuomonė gali įžeisti kitus. Dar vienas ne mažiau svarbus momentas, tai beribė fantazija, kurios turbūt pavydėtų juodžiausios pornografijos kūrėjai. Tai kas žmogui viduje taip blogai, kad kiltų tokie vaizdiniai galvoje ir jam tai atrodytų juokinga? O gal taip komentuojantys tikrai žiūri tokio pobūdžio medžiagą? Tai iš kur toks susidomėjimas šiais dalykais, kurie taip pykina? Tik nesakykit, kad mokslo ir švietėjiškiems tikslams...

Daugiau Delfi.