+
Čia pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų.
Man jau yra 18 metų
Man dar nėra 18 metų

Kai kurių rusų prievartautų moterų kūnus sunku net atpažinti

Skaitymo laikas
Mažiau nei
1 minutė
Perskaityta

Kai kurių rusų prievartautų moterų kūnus sunku net atpažinti

Ant, 04/26/2022 - 08:30
Kategorija:
0 komentarų

Teismo medicinos ekspertai, tyrę masines kapavietes netoli Kyjivo, paskelbė, jog prieš nužudant kai kurios moterys buvo prievartautos, skelbia TV3. Dar daugiau - jų kūnai buvo išniekinti, kad būtų sunku nustatyti jų tapatybę.

„Jau turime keletą atvejų, leidžiančių manyti, kad šios moterys buvo išprievartautos prieš jas nušaunant“, – sakė Ukrainos teismo medicinos gydytojas Vladyslavas Pirovskis.  Šis gydytojas su kitais savo kolegomis tiria dešimtis gyventojų, kurių kūnai rasti prie Bučos, Irpinės ir Borodiankos, kūnus.

„Yra daug apdegusių ir labai subjaurotų kūnų, kurių tiesiog neįmanoma atpažinti“, – sakė jis. Medicinos gydytojas teikia, kad kai kurie lavonai neturi tam tikrų kūno dalių. Vienas iš pavyzdžių - nupjautos jų galvos.

Vienas iš žurnalistų kalbintų ekspertų sako, kad kai kurie kūnai „yra tokios prastos būklės, kad nėra lengva rasti išžaginimų ir seksualinės prievartos požymių.“

„Tačiau mes renkame įrodymus keletu atvejų, kai moterys, mūsų nuomone, buvo išprievartautos prieš nužudant“, – kalbėjo jis.