Instagram

„Apsauga nuo nuogybių“ turėtų netrukus atsirasti socialiniuose tinkluose

Socialinius tinklus „Facebook“ ir „Instagram“ valdanti įmonė „Meta“ paskelbė, kad netrukus imsis veiksmų siekiant apriboti dalinimąsi nuogybėmis. Visiems neturintiems 18 metų asmenims tokie vaizdai bus sulieti, o suaugusieji galės pasirinkti ar nori juos matyti ar ne.

Tarptautinės organizacijos kreipėsi į Meta kviesdamos apsaugoti LGBTQ+ žmones

Vakar Human Rights Watch, Social Media Exchange, INSM fondas už skaitmenines teises ir Helem, and Damj asociasija kreipėsi į Facebook ir Instagram socialinius tinklus valdančią bendrovę kviesdamos užtikrinti LGBTQ+ žmonių saugumą.

Mamos atsakymas apie savo LGBTQ+ vaikus sužavėjo tūkstančius (video)

Beveik du milijonus sekėjų Instagram ir virš šešiolikos milijonų TikTok gerbėjų turinti šeima pasidalino trumpu, bet įtaigiu video įrašu. Jame mamai užduodamas klausimas „Ar buvo lengva susitaikyti turint lesbietę dukrą ir gėjų sūnų?“.

Billie Eilish prisipažinimas dėl seksualinės orientacijos praretino jos sekėjų gretas

Billie Eilish neabejotinai yra viena populiariausių, įtakingiausių šių dienų menininkių. Tačiau ir jos neaplenkė liūdna realybė - visuomenės homofobiškumas. Mažiau nei per mėnesį nuo interviu, kuriame atlikėja prakalbo apie savo seksualinę orientaciją - ji jau neteko apie 100 000 sekėjų socialiniame tinkle „Instagram“.

Meilė prieš neapykantą. Diskusijas kelianti gėjų pora pasidalino savo žinia

Socialinio tinklo TikTok žvaigždės StanChris ir jo vaikino Bret LaBelle pora sulaukia nemažai neapykantos kupinų komentarų. Kai kuriems žmonėms vis užkliauna tai, kad gėjų amžiaus skirtumas yra 27 metai: StanChris yra 23-ejų, o Bret – 50 metų. Naujame „Instagram“ įraše pora paskelbė įrašą skirtą jų nekenčiantiems žmonėms.

Šie gėjai tikrai žino kas yra taikios skyrybos. Surengė skyrybų vakarėlį (foto)

Gėjų pora parodė pasauliui kokios turėtų būti skyrybos. Pelayo Díaz Zapico ir Andy McDougall nusprendė paskelbti apie savo draugams ir sekėjams Instagram tinkle apie nutrūkusius santykius surengdami bendrą vakarėlį.