santykiai

Vyras paprašė patarimo: Esu pasiruošęs vesti moterį, bet man labiau patinka vyrai

Dvidešimt trejų metų vyras kreipėsi į specialistą patarimo kaip susigaudyti savo jausmuose ir priimti tinkamus sprendimus. Jis teigė, kad nepaisant traukos vyrams, jį gąsdina net mintis, jog jis yra gėjus. Kita vertus artėjanti santuoka su moterimi jo nedžiugina.

PAMATYK. Nuostabūs vaizdai iš Don Lemon ir Tim Malone vestuvių

Ilgametis CNN vedėjas, žurnalistas Don Lemon prieš daugiau nei mėnesį Niujorke susituokė su ilgamečiu partneriu nekilnojamojo turto brokeriu Tim Malone. Vyrai iki šiol socialiniame tinkle Instagram dalinasi kvapą atimančiomis vestuvių akimirkomis.

Seklys atskleidė beprotiškiausius būdus nuslėpti neištikimybę

Privatus tyrėjas Leonas Hartas iš Jungtinėje Karalystėje įsikūrusios bendrovės „InTime Investigations Ltd.“ seklio darbą dirba jau penkiolika metų. Per šį laiką jam teko susidurti su įvairiausiais bandymais dangstyti neištikimybę. Kai kurie jų buvo pakankamai sėkmingi.

„Eurovizijoje“ gimė jausmai tarp skirtingas šalis atstovavusių merginų (foto)

„Nemo laimėjo statulėlę, bet... Turiu pasakyti, kad aš laimėjau geriausią ką galėjau Eurovizijoje“, - socialiniame tinkle X paskelbė San Marinui atstovavusi būgnininkė Kat Almagro ir paskelbė nuotraukas su Čekijos atstove Aiko.

Moteris kreipėsi į ekspertą: Aš netikiu, kad mano vaikinas gėjus

Sutrikusi moteris nusprendė kreiptis į ekspertą patarimo po to, kai po trumpos pertraukos santykiuose su savo vaikinu, jis jai prisipažino esantis gėjus. Moteriai kilo abejonių ar tai iš tiesų yra tiesa, o gal tokiu būdu jis tiesiog bando visam laikui nutraukti santykius.

Silvester Belt Eurovizijoje rado meilę? Socialiniai tinklai ūžia (video)

Eurovizijos dalyvius ne tik ant scenos, bet ir vykstančiuose kituose renginiuose Malmėje atidžiai stebi gausybę žurnalistų ir socialinių tinklų nuomonės formuotojų. Jie pastebėjo ir pranešė apie neseniai gimusius romantinius jausmus tarp Silvester ir Šveicarijos atstovo Nemo Mettler. Apie tai pakomentavo ir pats Silvestras.

10 priežasčių kodėl amžiaus skirtumai nėra tokie svarbūs gėjams ir biseksualiems vyrams

Amžius yra tik skaičius. Nepaisant to, visuomenėje vis dar gajūs stereotipai kaip turėtų atrodyti poros – net ir tos pačios lyties asmenų. Jei garsių komentarų ir kritikos dabar pasitaiko rečiau, nemaža dalis žmonių vis dar vadovaujasi nerašytais standartais dėl poros narių amžiaus skirtumų. Vis dėlto, LGBTQ+ bendruomenėje tokio stereotipinio mąstymo pasitaiko rečiau.

7 priežastys, kodėl jūsų santykiai netrunka ilgiau nei 3 mėnesius

Daugelis pastebi, kad kai įsimylime, pirmuosius tris mėnesius mus valdo hormonai. Vien galimybė pamatyti savo meilę mus įkvepia ir pažadina veikti. Tačiau nemaža dalis santykių praėjus trims mėnesiams baigiasi. GayLine.LT bando atskleisti kodėl taip yra.

Mama paaiškino vaikams ką reiškia atsiskleidimas. Įrašas plinta lyg virusas

Emmaline Carroll Southwell, Australijos televizijos laidų vedėjos, įrašas TikTok sulaukė milžiniško susidomėjimo. Jame moteris savo vaikams pasakojo ką reiškia homoseksualiems žmonėms atskleisti savo seksualinę orientaciją tėvams. Vaikų reakcija mūsų redakciją sukrėtė iki širdies gelmių ir privertė mus verkti.