JAV politikė imasi nacių metodų – sudegino LGBTQ+ knygas. Teigia ginanti vaikus

Skaitymo laikas
Mažiau nei
1 minutė
Perskaityta

JAV politikė imasi nacių metodų – sudegino LGBTQ+ knygas. Teigia ginanti vaikus

Št, 02/10/2024 - 10:26
Kategorija:
0 komentarų

Respublikonų partijos politikė Misūryje sulaukia tokio dėmesio, kurio tikriausiai ir siekė. Milžinišką reakciją išsaukė jos sprendimas sudeginti knygas LGBTQ+ tematika ir paskelbti vaizdo įrašą internete.

Valentina Gomez, pretenduoja į respublikonų partijos valstybės sekretorės postą. Antradienį socialiniame tinkle X ji paskelbė vaizdo įrašą, kuriame pasisakė už knygų, kurios jos nuomone yra netinkamos vaikams, deginimą.

Vaizdo įrašas sulaukė daugiau nei 870 000 peržiūrų. Jame ji teigia, kad deginamų LGBTQ+ knygų tikslas yra seksualizuoti vaikus.

„Kai būsiu valstybės sekretorė, sudeginsiu visas knygas, kurios vilioja, indoktrinuoja ir seksualizuoja mūsų vaikus. MAGA. Amerika pirmiausia“, - prie vaizdo įrašo parašė ji.

Toks įrašas sukrėtė daugelį amerikiečių. Juo labiau, kad LGBTQ+ knygų draudimas neturi palaikymo visuomenės akyse. Praėjusių metų spalį „Ipsos“ atlikta ataskaita parodė, kad 78 procentai rinkėjų būtų mažiau linkę palaikyti kandidatą, kuris remia knygų draudimus. „Ipsos“ praėjusį birželį taip pat atskleidė, kad 52 procentai respublikonų taip pat nepritaria sprendimams riboti knygų pasiekiamumą.