fotografija

Intriguojant „Sniffies Rush“ kampanija: siekiame pakeisti požiūrį į vyrų brolijas (foto)

Spalio 19 d. Jungtinėse Amerikos Valstijose startavo „Sniffies Rush“ kampanija, kuria siekiama sugriauti šios šalies Universitetų vyrų brolijų kuriamą vyriškumo įvaizdį ir parodyti įvairovę. Visiškai neseniai buvo paskelbtos pirmosios seksualumu alsuojančios nuotraukos.

Pasižvalgykime - 13 senų senovinių fotografijų – jose tos paties lyties poros

Šiuose Walter Reuben Inc. kolekcijos kadruose vaizduojamos tos pačios lyties poros išreiškiančios meilę, draugystę ir kitas intymumo formas. Daugelis jų yra iš tų laikų, kai fotografija žengė pirmus savo žingsnius - didžiąją kolekcijos dalį sudaro XIX amžiaus pabaigos ir XX amžiaus pradžios vaizdai.

Suomijos ministrė pirmininkė atsiprašo už „netinkamą“ moterų, besibučiuojančių jos namuose, nuotrauką

Praėjus savaitei po to, kai internete buvo paviešintas Suomijos premjerės vakarėlio vaizdo įrašas, socialiniuose tinkluose buvo paskelbta dviejų apsinuoginusių moterų, besibučiuojančių Sannos Marin namuose, nuotrauka, praneša LGBTQnation.

Ricky Martin paskelbė apsinuoginusio savo vyro fotografiją (foto)

Ne paslaptis, kad dainininkas Ricky Martin myli savo vyrą, menininką Jwan Yosef! Ar galima jį kaltinti? Popžvaigždė mėgsta skelbti savo vyro nuotraukas socialinėje žiniasklaidoje, o prieš kelias dienas pasidalinta nuotrauka buvo iš ties intriguojanti.

Unikalūs vyrų portretai prikaustė pasaulio dėmesį (foto)

Kaip mus veikia laikas? Į šį klausimą atsako unikalus Dougo Inglisho projektas - fotografijų serija pavadinta „Tuomet ir Dabar“. Joje menininkas atkuria prieš dvidešimt metų darytus modelių portretus. Fotografijos sugretinamos ir sukuriama unikali istorija, kuri pasakoja apie kiekvieną portretuose esantį žmogų.