Futbolininkas Nick McCarthy atskleidė esantis gėjus: Gyvenimas yra daug geresnis, kai gali būti savimi

Skaitymo laikas
1 minute
Perskaityta

Futbolininkas Nick McCarthy atskleidė esantis gėjus: Gyvenimas yra daug geresnis, kai gali būti savimi

Ket, 06/23/2022 - 20:29
Kategorija:
0 komentarų

Duodamas interviu oficialiai Airijos regbio rinktinės svetainei 27-erių futbolininkas atskleidė, kad praėjusių metų lapkritį apie savo seksualinę orientaciją papasakojo treneriui, o šių metų sausį atsiskleidė komandos nariams, praneša Gaytimes.co.uk.

N. McCarthy prisipažino, kad svarstė „visiškai pasitraukti iš regbio“, nes netikėjo, kad galėtų toliau sportuoti būdamas atviras su visais. Tačiau trenerių palaikymas buvo „neįtikėtinas“ ir paskatino jį atsiverti savo komandai.

„Neįprasta, kad sportininkas vyras atsiskleidžia sporte ir tikriausiai tai yra kažkas, kuo aš pats nenorėjau tikėti ar kaip ir priimti save tokį, koks esu. Man reikėjo susitaikyti su tuo, kad esu gėjus, jog galėčiau apie tai kalbėti su kitais. Turiu puikių draugų regbyje, bet nežinojau, kaip jie tai priims. Mano patirtis nuo atsiskleidimo buvo teigiama. Supratau, kad kiekvienas, kuriam tu rūpi, tiesiog nori, kad būtum laimingas“, - pasakojo sportininkas.

N. McCarthy taip pat įkvėpė kolegos sporto žvaigždės, tokios kaip Carl Nassib ir Josh Cavallo, sakydamas, kad su kiekvienu iš jų buvo „geri pokalbiai“ ir jie „labai padrąsindavo“.

„Savo ruožtu manau, kad dabar galiu padėti kitiems atsiskleisti profesionaliame sporte ar kasdieniame gyvenime padėti pasijusti normaliu būnant gėjumi, o ne nerimauti. Ir tai yra teigiamas dalykas“, – tęsė jis.

Dabar N. McCarthy jaučiasi „daug laimingesnis“ ir „optimistiškai nusiteikęs“ dėl ateities.

„Aš norėčiau, kad žmonės pamatytų, ką rodo ir mano patirtis, kad atsiskleidimas buvo tikrai teigiamas dalykas, o didžiausia kliūtis gali būti jūsų pačių galvoje“, - sako sportininkas.