Futbolo asociacijos vadovas: LGBTQ+ sirgaliai nebus areštuoti už bučinius pasaulio čempionate

Skaitymo laikas
Mažiau nei
1 minutė
Perskaityta

Futbolo asociacijos vadovas: LGBTQ+ sirgaliai nebus areštuoti už bučinius pasaulio čempionate

Št, 09/24/2022 - 10:12
Kategorija:
0 komentarų

Anglijos futbolo asociacijos (FA) vadovas Mark Bullingham pareiškė, kad jis buvo patikintas, jog LGBTQ+ sirgaliai nebus suimti už rankų laikymąsi ar bučiavimąsi per pasaulio čempionatą Katare.

LGBTQ+ bendruomenė išreiškė susirūpinimą dėl to, ar jie bus saugūs turnyre, kuris vyks lapkričio–gruodžio mėnesiais. Kaip žinia, Katare tos pačios lyties asmenų seksualinė veikla yra neteisėta.

Pranešama, kad kai kurie Anglijos LGBTQ+ futbolo gerbėjai nevyks į Katarą, nes negavo saugumo garantijų. Tačiau M. Bullingham trečiadienį atskleidė, kad Kataro policija turėtų būti tolerantiška turnyro metu.

„Uždavėme tuos klausimus Kataro valdžiai. Jie mums pateigė teigiamus atsakymus apie viską, ką tik kalbėjome, net tai, kad „ar vaivorykštės vėliavos leidžiamos?“, - atsakydamas į žurnalisto klausimą apie tos pačios lyties bučinių ir laikymosi už rankų traktavimą Katare sakė M. Bullingham. – „Taip, absoliučiai (jie yra leidžiami), kol kas nors nenueina ir neuždengia jų mečetės – toks pavyzdys buvo mums pateiktas – ir tokiu būdu elgiasi nepagarbiai“.

Jis pridūrė: „Jie buvo instruktuoti, kad būtų labai tolerantiški ir elgtųsi teisingai“.

FA prisijungė prie kitų devynių Europos federacijų kovos su diskriminacija kampanijos „OneLove“. Anglijos komandos kapitonas Harry Kane rungtynių metu ryšės vaivorykštės raištį, palaikydamas kampaniją pasaulio čempionate.

„Kaip kapitonai mes visi galime konkuruoti vieni su kitais aikštelėje, bet kartu stojame prieš bet kokią diskriminaciją“, – sakė H. Kane.