Trans vyras pastojo po vienos nakties nuotykio. Dabar kupinas laimės (foto, video)

Skaitymo laikas
1 minute
Perskaityta

Trans vyras pastojo po vienos nakties nuotykio. Dabar kupinas laimės (foto, video)

Št, 03/11/2023 - 10:00
Kategorija:
0 komentarų

36 metų translytis vyras (jie) iš Sietlo netikėtai pastojo po vienos nakties nuotykio. Tai įvyko lyties keitimo proceso metu.

Danny Wakefield jautėsi esantis vyras nuo 25 metų. Tuomet ir pradėjo lyties keitimo procesą. Devynerius metus jis naudojo testosteroną, prieš kurį laiką Floridoje jam buvo pašalintos abi krūtys, rašo Nypost.

Tų pačių metų balandį Danny sužinojo, kad pastojo po vienos nakties nuotykio su neįvardytu vyru. 2020 metais gimė vaikas.„Visą gyvenimą žinojau, kad noriu vaikų, ir prieš pasikeičiant žinojau, kad norėsiu turėti bent vieną vaiką“, – rašė Danny.

Su žiniasklaida Danny pasidalino savo patirtimis - ką reiškia būti nėščiam per pandemiją. „Nepaisant ligos, tai buvo pati gražiausia patirtis, kurią aš kada nors patyriau. Aš įsimylėjau savo kūną taip, kaip niekada anksčiau nepatyriau“, – pridūrė jie.

„Tik todėl, kad nesijaučiu moterimi, tai nereiškia, kad negaliu pasinaudoti savo kūno organais, su kuriais gimiau“, – sako tėtis „TikTok“ klipe.

Danny „Yahoo Life“ pasakojo, jog būta kuriozinių situacijų. „Vieną kartą prireikė pusantros valandos, kad jie imtųsi mane gydyti, nes netikėjo, kad aš nėščias“, – sakė Danny. - „Gydytojai ir slaugytojai tyliai kalbėdavosi tarpusavyje, užduodami vienas kitam klausimų apie mane, užuot klausę tiesiai manęs – paciento, kuris sėdi priešais juos“.

Danny sakė, kad medicinos įstaigos ir visuomenė apskritai turi mažai žinių apie trans-vyrų nėštumą.