Politikės sūnus nusižudė žiniasklaidai atskleidus, jog jis buvo pedofilo auka

Skaitymo laikas
Mažiau nei
1 minutė
Perskaityta

Politikės sūnus nusižudė žiniasklaidai atskleidus, jog jis buvo pedofilo auka

Pir, 03/13/2023 - 08:15
Kategorija:
0 komentarų

Lietuvą krečiant pedofilijos skandalams - skaudžios pamokos iš Lenkijos. Čia žurnalistams atskleidus pedofilo aukos tapatybę, nusižudė 15 metų jaunuolis.

Sausio pabaigoje Lietuvą sudrebino buvusio Seimo nario konservatorius Kristijono Bartoševičiaus galimos pedofilijos skandalas. Šiandien pranešta, kad kitas buvęs parlamentaras Remigijus Ačas nuteistas už pasikėsinimą tenkinti lytinę aistrą su nepilnamečiu. Žiniasklaida stengiasi aktyviai nušviesti šiuos įvykius, tačiau svarbu nepamiršti, jog aukų apsauga yra labai svarbi.

Opozicinės partijos politikės Magdalenos Filiks 15-metis sūnus  nusižudė po to, kai valstybinė radijo stotis paviešino, kad jis tapo pedofilo auka, rašo „The Guardian“.

Lenkijos valstybinio transliuotojo „Polskie Radio“ tinklui priklausantis „Radio Szczecin“ paskelbė naujieną apie nuteistą pedofilą tokiu būdu, jog buvo galima suprasti kas buvo jo auka. Buvo atskleistas aukos amžius ir pasakyta, jog jaunuolis yra konkrečios vietos parlamentarų vaikas.

Įtariama, kad informacija atskleista tyčią - nes valdančiųjų partija siekė politinės naudos. Prokurorai tiria politikės sūnaus mirties atvejį. Aiškinamasi ar radijo stotis transliavo turinį, „leidžiantį identifikuoti nukentėjusius vaikus, kuris kėlė didelį pavojų jų gerovei“.

 

pagalba