+
Čia pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų.
Man jau yra 18 metų
Man dar nėra 18 metų

13 priežasčių, kodėl jūsų santykiai netrunka ilgiau nei 3 mėnesius

Skaitymo laikas
2 minutes
Perskaityta

13 priežasčių, kodėl jūsų santykiai netrunka ilgiau nei 3 mėnesius

Tre, 03/22/2023 - 08:15
Kategorija:
0 komentarų

Trys mėnesiai draugystės tikrai nėra ilgas laiko tarpas. Vis dėlto, nemažai daliai vyrų niekaip nepavyksta užtikrinti santykių tęstinumą.

Trijų mėnesių terminas daugeliui naujų porų tampa išbandymu. Būtent tuo metu pradeda slopti „meilės hormonų“ poveikis ir pradedamas kurti pagrindas ilgalaikiams santykiams. Pride.com ir Gayline.LT pateikia keletą priežasčių kodėl kai kuriems žmonėms santykiai trunka labai trumpai:

 • Santykių sureikšminimas

Ilgai neturėjus santykius ir radus širdžiai artimą žmogų, neretai žmonės užsideda rožinius akinius ir pradeda romantizuoti rastą partnerį. Prisigalvojama to, ko iš tiesų nėra, matoma tai - kas atrodo žymiai geriau, nei yra iš tiesų. Praėjus kuriam laikui prasideda pabudimo procesas ir pastebimi partnerio trūkumai. Tai sukelia stiprius neigiamus jausmus ir veda prie santykių nutrūkimo.

 • Neaiškūs norai

Santykių pradžioje jūs turite atsakyti sau ko iš tiesų norite. Jei į šį klausimą neturite atsakymo - siunčiate partneriui skirtingus signalus ir jam sunku suprasti kokie jūsų siekiai. Ar norite ilgalaikių santykių, o gal tai tik trumpas nuotykis? Ar norite gyventi kartu? Kur jūsų draugystė turėtų vesti? Nebūtina turėti atsakymų į visus klausimus pirmosiomis dienomis - tačiau bent per kelias savaites turite juos rasti. Kitu atveju jūsų neapibrėžtumas ir nuolatinis mėtymasis ves prie santykių pabaigos.

 • Tik seksas ar jausmai?

Seksas neabejotinai paskatina jausmų pliūpsnius. Bet kas būtų - jei jo tam tikrą laiką neliktų? Nemaža dalis aistrą sekso metu maišo su meile. Tačiau kai myli - nuolatinis seksas nėra būtinybė. Laikui bėgant porose sekso sumažėja, todėl turėtumėte skirti laiko susivokti savo jausmuose.

 • Pasirengimo stoka

Ne visi vyrai yra pasiruošę ilgalaikiams santykiams. Jiems svarbesnė karjera, ar kitos veiklos. Todėl sutikę kitą žmogų jie ir toliau koncentruojasi į savo poreikius, užmiršdami, jog būnant poroje reikia rūpintis ir vienas kitu. Savanaudiškumas neabejotinai veda prie draugystės pabaigos.

 • Monogamija?

Ne visi gėjai ieško monogamiškų santykių. Jei jūsų sutiktam žmogui atviri santykiai priimtini - tuomet puiku, bet labai dažnai taip nėra. Taigi, tai lemia ankstyvas skyrybas.

 • Kompromisų grėsmės

Santykius pradedančios poros dažnai daro klaidą galvodamos, kad gali priimti kompromisus dėl savo poreikių. Jūs jaučiate, kad santykiuose kažko trūksta ir nusprendžiate, jog galite su tuo susitaikyti. Labai dažnai šis kompromisas vėliau taps priežastimi, kodėl nenorėsite būti su tuo žmogumi. Jei jūsų pagrindiniai poreikiai yra labai toli vienas nuo kito - gal vertėtų susirasti kitą žmogų.

 • Priklausomybės

Kai kurie žmonės jaučia pasitenkinimą „medžiodami“. Jei net santykių pradžioje negalite nustoti nuolatos tikrinti kokie vaikinai yra šalia jūsų Grindr programėlėje - tai tikrai nesukurs pasitikėjimo.

 • Kovotojo pozicija

Kai esame vieni - turime kovoti už save. Tačiau poroje reikia mokėti nusileisti ir mokėti išeiti iš kovotojo vaidmens. Parodyti tikrąjį save nėra lengva, kaip ir atskleisti savo jausmus - bet jei to neišmoksite daryti - greičiausiai jūsų partneris pasakys jums „viso gero“.

 • Bendravimas

Santykių pagrindas yra bendravimas. Daugelis nesusipratimų poroje kyla būtent dėl bendravimo stokos. Taigi jums teks pasakoti ką jaučiate, kodėl priimate vieną ar kitą sprendimą, išmokti tartis, klausti ir klausytis.

 • Per aukšta kartelė

Yra vyrų, kurie dar nesutikę savo mylimojo jau žino kaip turėtų atrodyti jų santykiai. Pamirškite filmuose ar pasakose girdėtus gandus apie idealias šeimas. Tokių tiesiog nėra. Santykiai kuriami būnant kartu ir juose yra visko.

 • Vertybės

Jūs galite turėti visiškai skirtingus požiūrius, išsilavinimą, pomėgius - tačiau norint sutarti - svarbu, kad jūsų vertybės turėtų sąlyčio taškų. Jei susipažinę su vaikinu matote, kad jo vertybės visiškai priešingos - didelė tikimybė, jog santykiai ilgai netruks.

 • Buvimas kartu

Santykiuose labai svarbus dėmesys vienas kitam. Jei jūs vis dairotės, kas vyksta aplinkui, kokie kiti vyrai pasitaiko jūsų kelyje - gali būti, kad net nepastebėsite kaip iš jūsų gyvenimo dings jūsų antra pusė. Leiskite laiką kartu, užsiimkite kas jus jungia, darykite mažas staigmenas vienas kitam, išmokite išgirsti ką jis jums sako - tai padės užsitikrinti ilgalaikius santykius.

 • Baimė

Baimė įsipareigoti, baimė prarasti ir iš to kylantis pavydas - visa tai nepadės jums santykiuose. Jei jums gera su juo - mėgaukitės tuo laiku, kuris jums duotas. Niekas nėra garantuotas dėl ateities, todėl būti čia ir dabar yra taip svarbu.

Žymos