intymumas

Sekso ekspertė atskleidė 3 svarbiausius žingsnius norint pasiekti orgazmą

95 procentai vyrų beveik visada patiria orgazmą sekso metu. O štai moterų gretose tokių yra tik 25 procentai. 25 proc. vyrų ir 59 proc. moterų bent kartą suvaidino, kad patyrė pasitenkinimo viršūnę. Taigi, pasiekti orgazmą nėra jau taip paprasta kaip gali atrodyti.

Susilpnėjęs potraukis - specialistė pasakė, kaip spręsti šią problemą

Didelį stresą patiriančių porų seksualinis potraukis dažnai būna silpnas. Esant įtampai, kuri lydi pagrindines permainas, tokias kaip universiteto baigimas, persikraustymas, naujas darbas, visiškai normalu, kad seksualinis gyvenimas nurimsta. Kiekviena ilgai kartu gyvenanti pora patiria seksualinio gyvenimo pakilimų ir nuosmukių. Mūsų kultūroje tai laikoma rimta santykių bėda, tačiau tai ne visai tiesa. Net esant sveikiausiems ir glaudžiausiems santykiams, sekso kartais būna dažniau, kartais rečiau.

Nebesinori sekso? Patarimai ką daryti

"Labai daug šiuolaikinių užimtų porų praranda intymų ryšį. Nepaprastai dažnai žmonės pirmenybę teikia darbui, savanorystei, mokslams, vaikams – bet kam, tik ne seksui, ir kartais tai trunka metų metus. Savo kabinete tai matau nuolat, ir dauguma tokių porų šią problemą puikiai slepia nuo aplinkinių, manančių, kad šių žmonių gyvenimas tobulas. Dėl šios klaidingos nuomonės tokios poros gali jaustis izoliuotos, kai tyliai kenčia", - savo knygoje „Mažiau barnių, daugiau meilės“ rašo filosofijos mokslų daktarė ir profesionali klinikinė konsultantė Gina Senarighi.