Gelbėti vyro penį ėmėsi ugniagesiai. Elektriniu pjūklu pjovė metalinius žiedus

Skaitymo laikas
Mažiau nei
1 minutė
Perskaityta

Gelbėti vyro penį ėmėsi ugniagesiai. Elektriniu pjūklu pjovė metalinius žiedus

Ket, 05/25/2023 - 19:32
Kategorija:
0 komentarų

44 metų apsvaigęs vyras užmigo su 9 metaliniais žiedais, užmautais ant savo lytinio organo. Norint išgelbėti jo penį – buvo pasitelkti net ugniagesiai.

Australijos medikai pasidalino sunkiai įtikima istorija, rašo dailymail.co.uk. Neblaivus vyras, norėdamas išlaikyti erekciją, pasinaudojo sekso žaislais ir ant penio užsimovė devynis metalinius žiedus. Po sekso jis užmigo, tačiau praėjus trims valandoms pabuvo iš skausmo.

Vyras nedelsdamas kreipėsi į medikus. Jie bandė 1 centimetro skersmens metalinius žiedus nuimti, bet jiems nepavyko.  Jo penis ir kapšelis buvo sutinę. Medikai suleido vyrui opioidinių nuskausminamųjų, rašoma žurnale „Urology Case Reports“. Jiems teko prašyti ugniagesių pagalbos.

Ugniagesiai pramoniniu elektriniu pjūklu pjovė žiedus. Vyrui buvo atlikta nejautra.  Sėkmingai pašalinus visus žiedus, gydytojai plona kamera apžiūrėjo šlapimo pūslės vidų. Vyro šlaplė buvo patinusi. Buvo įvestas kateteris.

Medikų teigimu vyrui gerokai pasisekė. Jei būtų laukiama ilgiau, varpos audiniai galėjo būti negrįžtamai pažeisti ir būtų reikėję ją amputuoti.