Ant žurnalo viršelio - nėščio trans vyro nuotrauka (foto)

Skaitymo laikas
Mažiau nei
1 minutė
Perskaityta

Ant žurnalo viršelio - nėščio trans vyro nuotrauka (foto)

Št, 06/03/2023 - 15:00
Kategorija:
0 komentarų

Žurnalas „Glamour“ ant savo viršelio skelbia nėščio translyčio vyro Logan Brown nuotrauką. Taip leidinys išreiškė solidarumą su trans bendruomene.

Moterims skirtame žurnale rašoma, kad specialusis numeris skirtas „švęsti moterų ir transseksualių žmonių sąjungą per bendras patirtis“. Žurnale pasakojama kokius išgyvenimus nėštumas sukėlė trans vyrui.

„Atrodė, kad visas mano pasaulis sustojo. Kad viskas, visas mano vyriškumas [sic], dėl kurio taip ilgai sunkiai dirbau, atrodė, buvo ištrintas“, – „Glamour“ pasakojo L. Brown apie pirmasias patirtis sustabdžius hormonų terapiją dėl nėštumo. Tačiau vėliau, Logan suprato, kad „niekada daugiau negausiu tokios galimybės“.

Nėštumo metu Logan daug dėmesio skyrė dalinantis savo išgyvenimais tinklaraštyje „Up The Duff Man“. Jis taip pat parašė vaikišką knygą „In My Daddy’s Belly“, kurioje pasakojama apie dviejų tėčių, laukiančių kūdikio gimimo, patiriamą džiaugsmą.

Tiesa, socialinėje žiniasklaidoje būta ir neigiamų komentarų poros atžvilgiu, kuriuose buvo teigiama, kad vyrai negali apstoti ar žeminama trans bendruomenė. „Buvo tikrai sunku su tuo susitvarkyti“, - teigia Logan.

Logan Brown sėkmingai pagimdė ir apie tėvystę dabar sako: „Tikėjausi, kad bus sunku, bet koks didžiulis pasiekimas; mums tikrai labai pasisekė“.