+
Čia pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų.
Man jau yra 18 metų
Man dar nėra 18 metų
  • Vyras

Vyras gimė su dviem peniais. Abu naudojo pagal paskirtį (video)

Skaitymo laikas
Mažiau nei
1 minutė
Perskaityta

Vyras gimė su dviem peniais. Abu naudojo pagal paskirtį (video)

Sek, 07/30/2023 - 19:00
Kategorija:
0 komentarų

Los Andželo sunkvežimio vairuotojas, gimęs su dviem peniais, žiniasklaidai papasakojo apie savo neįprastą seksualinį gyvenimą. Jis teigia, kad kai kurios jo meilužės džiaugėsi tuo, kad jis toks apdovanotas.

Vyrui vos gimus identifikuota difalija – genetine anomalija, kai gimstama su dviem peniais. Ši būklė yra neįtikėtinai reta. Visose Jungtinėse Amerikos Valstijose, manoma, tokių vyrų yra mažiau nei 1000.

Interviu „Soft White Underbelly“ vyras atskleidė, kad buvo išsiųstas į nepilnamečių sulaikymo centrą po to, kai būdamas 12 metų buvo nuteistas už žmogžudystę. Jis paleistas į laisvę 24 metų amžiaus ir tik tuomet turėjo galimybę turėti pirmuosius lytinius santykius.

„Moterys netikėjo, kai pasakydavau joms, kad turiu du“, – vaizdo interviu sakė vyras. Jis papasakoja, kad ejakuliacija vyksta iš abiejų penių vienu metu – net jei stimuliuojamas tik vienas penis.

„Kai aš įsiskverbdavau į moterį, apimdavo jausmą, bet vienas [mano penis] yra tarsi šone“, – paaiškino jis. Vėliau pridūrė, kad turėjo moterų, kurios mėgavosi abiem jo varpomis vienu metu.

Tačiau dažniausiai Los Andželo gyventojas tvirtino, kad papildomas penis miegamajame kėlė problemas. Jis tvirtino, kad vienu metu buvo sunku mylėtis tik su vienu jo peniu, o dviejų varpų naudojimas buvo skausmingas daugumai partnerių.

„Nusprendžiau pasidaryti operaciją“, – pareiškė vyras. Šiandien jis turi tik vieną varpą.

Žymos