Ar lengva panaikinti tatuiruotę ant penio?

Skaitymo laikas
1 minute
Perskaityta

Ar lengva panaikinti tatuiruotę ant penio?

Pir, 08/14/2023 - 19:00
Kategorija:
0 komentarų

Šiandien minima tarptautinė tatuiruočių šalinimo diena. Ta proga pasidomėjome ar lengva panaikinti tatuiruotę ant penio.

O iš pradžių atsakome į jums jau greičiausiai kilusį klausimą - kaip iš viso galima išsitatuiruoti penį? Na, viskas įmanoma, jei tik yra noro. Tatuiruotes žmonės darosi įvairiausiose vietose ir penis yra viena iš jų.

Kai kurie žmonės mano, kad norint tatuiruoti penį – jis turės būti erekcijoje. Tai yra visiška netiesa. Ir vartoti Viagros tikrai nereikės. Specialistai pažymi, kad tokiu atveju net kiltų grėsmė vyro sveikatai – mat padidėtų kraujavimo rizika.

Penis yra labai jautri kūno dalis. Tiesa, koks bus skausmo lygis darant tatuiruotę šioje zonoje priklauso nuo kiekvieno žmogaus kūno. Tatuiruojant jaučiama vibracija, todėl kai kuriems žmonėms gali įvykti erekcija. Vis dėlto, jautresniems vyrams greičiausiai jų penis norės pasislėpti, kad tik mažiau patirtų skausmo.

Kaip ir tatuiruojant kitas kūno vietas, dėl šios intervencijos gali kilti infekcija, kyla nervinių galūnių pažeidimo rizika. Todėl prieš darant tatuiruotę intymioje zonoje – reikėtų apsvarstyti visus variantus ir daug dėmesio skirti profesionalo pasirinkimui.

Na o tiems, kas jau pasidarė tokias tatuiruotes ir nori jomis atsikratyti – atsakome, taip, tai įmanoma. Tai vice.com patvirtino ir Jade Field, kuri turi tatuiruočių šalinimo saloną Melburne, Australijoje. Tiesa, tai nėra paprastas procesas.

„Jis atsisėdo, aš jam padariau vieną šoką ir jo penis susitraukė. Jis pasislėpė nuo manęs“, - apie tatuiruotės šalinimo procedūros patirtį pasakojo specialistė. Nors ji naudojo skausmą malšinantį kremą, jos pacientas rėkė iš skausmo.

Laimei, jos pacientui prireikė tik vieno seanso lazeriu ir tatuiruotė buvo pašalinta. Specialistė pabrėžia, kad tatuiruočių šalinimas lazeriu veikia per limfinę sistemą, todėl ją atliekant ant arčiau limfmazgių esančios kūno dalies, pavyzdžiui, varpos, visada gaunami geresni rezultatai. Tokiose vietose kaip rankos ar kojos – pašalinti tatuiruotes lazeriu reikia kelių kartų.