Billie Eilish prisipažinimas dėl seksualinės orientacijos praretino jos sekėjų gretas

Skaitymo laikas
Mažiau nei
1 minutė
Perskaityta

Billie Eilish prisipažinimas dėl seksualinės orientacijos praretino jos sekėjų gretas

Ant, 12/05/2023 - 12:15
Kategorija:
0 komentarų

Billie Eilish neabejotinai yra viena populiariausių, įtakingiausių šių dienų menininkių. Tačiau ir jos neaplenkė liūdna realybė - visuomenės homofobiškumas. Mažiau nei per mėnesį nuo interviu, kuriame atlikėja prakalbo apie savo seksualinę orientaciją - ji jau neteko apie 100 000 sekėjų socialiniame tinkle „Instagram“.

Lapkričio 13 d. Variety paskelbtame straipsnyje Billie Eilish teigė, kad ją traukia moterys. „Niekada tikrai nemaniau, kad galiu labai laisvai bendrauti su merginomis“, - sakė ji. - „Aš jas taip myliu. Myliu jas kaip žmones. Mane jos traukia kaip žmonės. Mane jos tikrai traukia“.

Billie Eilish prieš šį prisipažinimą turėjo 110 300 420 sekėjų „Instagram“ socialiniame tinke, rašo Out.com. Gruodžio 3 d. dainininkės sekėjų gretos jau atrodo kiek kitaip - 110 200 603. Tai reiškia, kad ji prarado net 100 000 sekėjų.

Apmaudu, kad žmogaus seksualinė orientacija keičia kai kurių asmenų požiūrį į juos.

Billie Eilish penkios dainos buvo užkopusios į Billboard Hot 100 dešimtuką. „Spotify“ platformoje ji surenka daugiau nei 64 milijonus klausytojų per mėnesį. Eilish laimėjo septynis „Grammy“ apdovanojimus (25 buvo nominuota) ir Akademijos apdovanojimą už originalią dainą „No Time to Die“ (iš Džeimso Bondo filmo „No Time to Die“).

GayLine.LT redakcija yra ištikima Billie Eilish kūrybos gerbėja ir kviečia visus išreikšti paramą atlikėjai klausant, įsigyjant jos muzikos, ar sekant ją socialiniuose tinkluose. Atlikėjos Instagram paskyrą galima rasti čia.