Gydytojai šokiruoti. Vyras į varpą įkišo baterijas ir 3 iš jų įstrigo

Skaitymo laikas
1 minute
Perskaityta

Gydytojai šokiruoti. Vyras į varpą įkišo baterijas ir 3 iš jų įstrigo

Pen, 02/16/2024 - 19:00
Kategorija:
0 komentarų

Panašu, kad kai kas per daug prisižiūrėjo „Energizer“ reklamų. 73 metų australas atsidūrė ligoninėje, nes jam prireikė skubios šlaplės operacijos. Vyras sugalvojo į varpą susikišti tris baterijas.

Urologijos atvejų ataskaitoje teigiama, kad tai pirmas toks žinomas atvejis, kai savo „seksualinį pasitenkinimą“ vyras stengėsi stimuliuoti tokiu būdu.

„Mūsų supratimu, tai pirmasis šlaplės nekrozės atvejis, kai buvo įstumta baterija“, – rašė tyrimo autoriai Sciencedirect paskelbtame dokumente. Medikai pastebi, kad baterijos turi ypatingai neigiamą poveikį audiniams ir nekrozė gali susidaryti per 2 valandas.

Pranešama, kad pacientas kelis kartus anksčiau jau buvo įsikišęs baterijas į penį, tačiau jos neįstrigo viduje.

„Visos ištrauktos baterijos buvo padengtos į juodą degutą panašia medžiaga“, – pažymima tyrime.

1

Vis dėlto viena operacija viskas nesibaigė. Po dešimties dienų vyras grįžo į ligoninę, skųsdamasis patinimu ir išskyromis. Gydytojai buvo priversti kartoti operaciją.

„Varpos odoje buvo padarytas pjūvis“, – pažymėjo tyrėjai ir pridūrė, kad ištekėjo „didelis kiekis“ skysčių.

Gydytojai nustatė, kad  vyrui išsivystė ūki nekrozė ir teko pašalinti dalį šlaplės. „Atsižvelgiant į jo sužalojimo sudėtingumą, manytina, kad varpos šlaplės rekonstrukcijai greičiausiai prireiks dar 3 atskirų intervencijų“, – teigė mokslininkai. Tačiau galiausiai įvertinę visas aplinkybes jie nusprendė „neberekonstruoti varpos“.

Gydytojai šio atvejo metu padarė svarbias išvadas kaip reikėtų elgtis panašiais atvejais. Jie teigė, jog panašių sužalojimų metu reikėtų kuo skubiau imtis intervencijos. Deja pacientai dažnai per vėlai atvyksta pas medikus, nes juos kamuoja baimė ir gėda.