Susipažinkite. Chantis Parks, kurio fotografijose LGBTQ+ bendruomenės nariai (foto)

Skaitymo laikas
1 minute
Perskaityta

Susipažinkite. Chantis Parks, kurio fotografijose LGBTQ+ bendruomenės nariai (foto)

Tre, 02/28/2024 - 19:00
Kategorija:
0 komentarų

Chantis Parks yra Niujorke gyvenantis renginių fotografas, gėjus. Jo darbuose daugiausia matome LGBTQ+ žmones. Fotografo atidus žvilgsnis detalėms ir gebėjimas užfiksuoti įvykius supančią energiją pelnė jam platų pripažinimą.

Chantis Parks bendradarbiavo su Folsom Street Fair organizacija ir 2022 - 2023 m. buvo vienas iš oficialių renginio fotografų. Kritikai teigia, kad fotografas vertinamas dėl gebėjimo užfiksuoti unikalias akimirkas, kuriose atrodo atgyja net garsas. Jo darbai autentiški, fiksuojantys tikro gyvenimo akimirkas, o atvaizdai geba perduoti informaciją apie žmonių tarpusavio santykius ar net ore tvyrančią atmosferą.

„Mano fotografijos kelionėje buvo nemaža nuotykių. Viskas prasidėjo dar 2016 m., kai pradėjau savo profesinį kelią. Iš pradžių aš eksperimentavai studijos aplinkoje, bandžiau rasti save. Tačiau tik tada, kai išėjau į gatves ir tyrinėjau dinamišką atviros fotografijos pasaulį iš tikrųjų atradau savo meilę, stilių ir aistrą. Tai buvo kelionė, kupina posūkių ir daug juoko!“, - Out.com sakė Chantis.

Fotografas teigia, kad jo priklausymas tiek juodaodžių bendruomenei, tiek LGBTQ+ padeda pamatyti tokius niuansus, apie kuriuos kiti net nepagalvoja.

„Mano unikalios sąsajos suteikia man galimybę stebėti ir dokumentuoti LGBTQIA+ bendruomenės aspektus, kurie kitu atveju būtų nepastebėti. Tai panašu į judėjimą šiose erdvėse gebant prisitaikyti lyg chameleonui, pajaučiant įvairias patirtis ir pasakojimus, užfiksuojant įvairius jų kampus“, - teigia jis.

Savo darbuose fotografas nori ne teisti, o pristatyti žmones kokie jie yra. Todėl jam svarbu būti erdvėse, kur žmonės be jokių išlygų gali būti savimi.

Fotografo darbus galite pamatyti jo svetainėje imagesbychantis.com ir Instagram paskyroje @imagesbychantis.

1

1

1

1

1

1

1