Silvester Belt apie LGBTQ+ menininkus Lietuvoje: apsimetame, kad jų nėra

Skaitymo laikas
Mažiau nei
1 minutė
Perskaityta

Silvester Belt apie LGBTQ+ menininkus Lietuvoje: apsimetame, kad jų nėra

Pir, 05/06/2024 - 08:15
Kategorija:
0 komentarų

Dainininkas ir dainų autorius Silvester Belt yra pirmasis atviras LGBTQ+ bendruomenei priklausantis atlikėjas atstovausiantis Lietuvai „Eurovizijos“ dainų konkurse. Vienas įtakingiausių queer naujienų portalų PinkNews jis sakė, kad Lietuvos šou scenoje yra daug apsimetinėjimo, daugelis menininkų bijo prisipažinti priklausantys LGBTQ+ bendruomenei.

„Daugelis apsimeta tuo, kuo nėra, ir tai mane labai erzina“, - PinkNews sakė Sirverter pridurdamas, kad atlikėjai mano, jog ant kortos yra pastatyta „tiek daug“ ir, jei kada nors paaiškėtų jų seksualinė orientacija, jie gali „prarasti [savo] karjerą“.

Nepaisant to, kad Silvestras tapo atviras dar iki jį užplūdusio populiarumo, PinkNews jis teigė, jog bet kokiu atveju būtų „sąžiningas“ sau ir pasauliui, „o ne tik apsimetinėtų, kad esi kažkas, kuo nesi“.

„Jeigu kiekvienas LGBTQ+ menininkas Lietuvoje, net ne menininkai, atsiskleistų, man atrodo, kad Lietuva pasikeistų per dieną“, – sako jis. - „Tiesiog beprotiška, kad mūsų kambaryje yra šis didžiulis dramblys ir mes apsimetame, kad jo nėra“.

Portalui jis teigė, kad jo buvimas scenoje ir pasirodymas Eurovizijoje turėtų tapti svarbiu įvykiu Lietuvos jaunimui. Anot jo, tai turėtų suteikti vilties ir paskatinti negraužti savęs dėl savo seksualinės orientacijos.

Visą straipsnį anglų kalba galite rasti čia.