Po gimtadienio vakaro grupė vyrų sumušė lesbiečių porą

Skaitymo laikas
Mažiau nei
1 minutė
Perskaityta

Po gimtadienio vakaro grupė vyrų sumušė lesbiečių porą

Tre, 07/03/2024 - 12:39
Kategorija:
0 komentarų

Emma MacLean ir jos draugė Tori ėjo namo po to, kai mieste atšventė gimtadienį. Joms kelią pastojo 10 vyrų, kurių vienas pasakė „seksualiai žeminantį“ komentarą. Vėliau pasipylė fizinis smurtas.

„Grupė vyrų, einančių priešinga kryptimi, man numetė komentarą“, – CTVNews sakė Emma MacLean. - „Mano mergina Tori pasakė: „Ei, tai mano mergina“.

Reikalai greitai paaštrėjo, o Emma tvirtino, kad Tori buvo prispausta ir sumušta. „Kovok arba bėk. Užšokau vienam iš jų ant nugaros ir pradėjau smaugti, bandydama juos sutramdyti“, - pasakojo mergina, kuri akimirksniu apsisprendė ginti savo širdies draugę.

Panašu, kad keliose incidento nuotraukose matoma, kaip užpuolikai talžo ant žemės gulinčias dvi merginas. Liudininkas pranešė apie įvykį policijai, bet ji atvyko vyrams jau išsiskirsčius.

Emma MacLean teigia, kad policininkas jai nurodė, jog vienas iš užpuolikų apkaltino merginas užpuolimu.  Tyrimas vyksta, kaltinimai niekam nepateikti.

„Pajutau smūgius ir spyrius, tada pajutau, kad nosis pasruvo krauju“, – tęsė Emma MacLean. - „Nuėjau į [ligoninę] ir jie sakė, kad ji per daug patinusi operacijai“.

Emma MacLean paragino visus, turinčius informacijos, pasidalyti filmuota medžiaga apie išpuolį.

(Facebook/Emma MacLean

Nuotr. Facebook/Emma MacLean