smurtas

Ekstremistai susirėmė su LGBTQ+ tėvais. Policija ėmėsi veiksmų smurtą stabdyti (video)

Smurtas įsiplieskė mokyklos tarybos posėdžio metu, kai LGBTQ+ aktyvistai ir dešiniosios grupės susirėmė dėl LGBTQ+ įtraukties klausimo Pasididžiavimo mėnesio metu. Antradienį policija buvo iškviesta į mokyklos tarybos posėdį Glendale mieste, Kalifornijoje, kai kilo muštynės tarp protestuotojų.

Policija Baku sulaikė LGBTQ+ aktyvistus. Tyčiojosi, mušė, filmavo ir rodė draugams

Gegužės 23 d. LGBTQ+ aktyvistai Baku, Azerbaidžane, susirinko protestuoti prieš kelių trans bendruomenės narių areštus. Per protestą policija sulaikė septynis asmenis. Pranešama, kad sulaikytieji buvo mušami, gąsdinami, vienas jų patyrė seksualinę prievartą.

Smurtas prieš moteris kasmet Europos Sąjungai kainuoja 366 milijardus eurų

Vargu ar smurto žalą būtų galima matuoti pinigais, tačiau dalis visuomenės supranta tik tokią kalbą. Šiandien apie piniginę skurto prieš moteris kainą prakalbo Europos lyčių lygybės instituto direktorė Carlien Scheele.

Europos Parlamentas sako TAIP Stambulo konvencijos ratifikavimui

Šiandien Europos Parlamentas balsavo dėl išvadų Tarybai, kuriose pritarė Stambulo konvencijos ratifikavimui. Parlamento nariai pritarė ES prisijungimui prie Stambulo konvencijos kiek tai susiję su prieglobsčiu ir teisminiu bendradarbiavimu baudžiamosiose bylose (464 balsai už, 81 prieš, 45 susilaikius) bei su ES institucijų ir viešojo administravimo įsipareigojimais (472 balsai už, 62 prieš, 73 susilaikius).

Gėjų pora paguldyta į ligoninę po siaubingo „homofobinio“ išpuolio Niujorke

Pranešama, kad gėjų porą užpuolė keturi įtariamieji Times aikštėje, Niujorke. Niujorko policijos departamentas skelbia, kad išpuolis, po kurio abu vyrai buvo paguldyti į ligoninę, gali būti tiriamas kaip neapykantos nusikaltimas. Kol kas renkama informacija apie įvykį.

Neapykantos nusikaltimus patyrusio vyro patarimai: jūs galite padėti

Prieš kelias dienas neapykantos nusikaltimus patyręs gėjus pasidalino konkrečiais patarimais kaip aplinkiniai galėtų padėti - kai vykdomas tokio pobūdžio išpuolis. Jis atkreipė dėmesį, kad nusikaltėliai nežino ar jų pasirinkta auka tikrai priklauso tam tikrai bendruomenei, kurios jis nekenčia. Pastarieji daro prielaidą apie tokį priklausymą, todėl jų auka gali tapti bet kuris asmuo.