pora

Kaip pradėti pokalbį su partneriu apie atvirus santykius?

Kalbėjimas apie atvirus santykius su antrąja puse gali būti sudėtingas ir bauginantis, tačiau tai svarbus ir būtinas jei jaučiate, kad būtent to norite. Taigi kaip tinkamai pasiruošti ir pradėti pokalbį apie atvirus santykius, siekiant supratimo ir abipusio sutikimo?

10 priežasčių kodėl amžiaus skirtumai nėra tokie svarbūs gėjams ir biseksualiems vyrams

Amžius yra tik skaičius. Nepaisant to, visuomenėje vis dar gajūs stereotipai kaip turėtų atrodyti poros – net ir tos pačios lyties asmenų. Jei garsių komentarų ir kritikos dabar pasitaiko rečiau, nemaža dalis žmonių vis dar vadovaujasi nerašytais standartais dėl poros narių amžiaus skirtumų. Vis dėlto, LGBTQ+ bendruomenėje tokio stereotipinio mąstymo pasitaiko rečiau.

Adamas ir Ali pasidalino vestuvių albumu: „niekada nebūsite laimingi, jei netikėsite savimi“

Esekse gyvenanti pora Adamas ir Ali po šešerių metų draugystės 2023 m. vasarą susituokė įspūdingame dvare. Su Attitude skaitytojais jie pasidalino ir šventės nuotraukomis, ir savo gyvenimo istorija.

Vieno populiariausių gėjų drabužių įmonės „Nasty Pig“ įkūrėjas: pradžioje buvome labai nepopuliarūs

„Nasty Pig“ yra vienas iš pirmaujančių gėjų vyriškų drabužių prekių ženklų Jungtinėse Amerikos Valstijose. Kitais metais jis švęs savo 30 metų jubiliejų.

Britų televizijos žvaigždė John Whaite paskelbė apie santuoką su partneriu (foto)

John Whaite išgarsėjęs po to, kai tapo kulinarinio televizijos šou „The Great British Bake Off“ nugalėtojų. Po 16 metų draugystės jis paskelbė apie įvykusias vestuves su savo partneriu Paul Atkins.

Gėjų pora pasidalijo širdžiai miela istorija: „Mes visada buvome tabu“

Meksikietiškų šaknų turinti pora Jungtinėse Amerikos Valstijose teigia, kad jie neatitinka gėjų stereotipo ir dažnai aplinkinių palaikomi draugais. Ilgus metus jie slėpė kas yra iš tiesų, tačiau vienas netikėtas įvykis pakeitė vyrų gyvenimą ir suteikė tikėjimo žmonėmis.