Izraelis

LGBTQ+ palestiniečiai atiduoda pagarbą žuvusiems mylimiesiems. Skelbia žinutes internete

Izraeliui atakuojant Gazą kiekvieną dieną daugėja civilių aukų. Tarp jų yra ir LGBTQ+ bendruomenės nariai. Žuvusiųjų mylimieji nusprendė pasinaudoti „Quering the Map“ platforma ir paskelbti ten žinutes taip pagerbiant tuos, kurių neteko.

SUSIPAŽINKIME. Ayal Mazaki – jaunasis Izraelio dainininkas gėjus pavergęs gerbėjus ne tik balsu

Izraelio dainininkas Ayal Mazaki neseniai išleido debiutinį singlą „Busy Hiding“. Prieš pradėdamas muzikinės karjerą 22-ejų vaikinas jau sukūrė ištikimų gerbėjų būrį. Juos jis patraukė savo išskirtine išvaizda.

Izraelyje nužudyta 18 metų lesbietė. Policija vangiai reagavo į jos pernešimus apie brolių smurtą

Praėjusią savaitė Izraelį sukrėtė žinia apie 18 metų jaunos lesbietės nužudymą. Dabar aiškėja, kad ji dar prieš trejus metus kreipėsi į policiją dėl jos brolių homofobinio elgesio. Įtariama, kad būtent vienas iš jų ir įvykdė nusikaltimą.

Daugiau nei 150 tūkstančių žmonių prisijungė prie LGBTQ+ eitynių Tel Avive

Šiemet apsilankiusieji Tel Avivo LGBTQ+ eitynėse tikrai nenusivylė. Tai buvo „geriausias vakarėlis“ - skelbia vietos žiniasklaida pranešdama apie įspūdingus dalyvių skaičius. Daugelis renginio dalyvių sakė, kad tvyrant politinei įtampai - jie norėjo parodyti, kad LGBTQ+ žmonės yra ir niekur nežada trauktis.

30 000 žmonių Jaruzalėje dalyvavo LGBTQ+ eitynėse šaliai vis labiau žengiant konservatyvumo link

Izraelyje kraštutinės dešinės politikų dėka vis labiau didėja atskirtis tarp tų, kurie vertina laisvę ir žmonių, pasisakančių, jog šalis turi būti valdoma vadovaujantis religinėmis dogmomis. Todėl šiemet tūkstančiai žmonių nusprendė nesėdėti namuose ir ginti laisvę išeidami į gatves.

Izraelio kerštas už kritiką - europarlamentarė 9 valandas laikyta oro uoste, vėliau deportuota

Su oficialia Europos Parlamento delegacija į Palestiną vykusi Europos Parlamento narė Ana Miranda patyrė tikrą pažeminimą. Izraelio valdžia oro uoste 9 valandas naktį jai neleido kirsti sienos, o vėliau ji deportuota į Ispaniją.

Homoseksualus Amiras Ohana tapo Izraelio parlamento pirmininku

63 nariams balsavus už, penkiems prieš ir vienam susilaikius vakar Benjamino Netanyahu partijos „Likud“ narys buvo išrinktas Izraelio parlamento pirmininku. Panašu, kad šis sprendimas yra strateginis ėjimas po skandalų, kurių metu koalicinė kraštutinės dešinės partija „Noam“ žadėjo imtis kovų prieš LGBTQ+ bendruomene.