šeimų maršas

Maršistai ruošiasi Seimo rinkimams – steigia partijas, ieško sąjungininkų

Vakar Antanas Kandrotas – Celofanas paskelbė įsteigęs partiją „Mes Lietuva“, o štai Šeimų sąjūdis pranešė pradėjęs derybas su partija Jaunoji Lietuva. Nors ir išsiskaidę, taip maršistai rengiasi kitų metų Seimo rinkimams.

Prieš LGBTQ+ eitynes – „maršistas“ Celofanas ragina žmones rinkti protestui

Šeimų maršo aktyvistas Antanas Kandrotas, pravarde Celofanas, ėmėsi raginti žmones rinktis su trispalvėmis Katedros aikštėje. Raginimas žmones rinktis į neišakcionuotą mitingą sulaukė policijos reakcijos.

Lietuvos Šeimų Sąjūdis „Didįjį šeimos gynimo maršą“ surengs parke Druskininkuose

Gegužės 13 d. Lietuvos šeimų sąjūdis ir vėl rengia renginį. Šį kartą jis organizuojamas Druskiinkuose, K. Dineikos parke. Šiuo metu organizacija pradėjo rinktis lėšas iš gyventojų šiam renginiui surengti.

Istorikė: „maršistų“ siekis sugražinti neopatriarchalinę sovietinę šeimą

Istorikės, Jungtinių Tautų Moterų diskriminacijos panaikinimo komiteto narės, knygos „Neplanuotas gyvenimas: šeima sovietmečio Lietuvoje“ autorės Dalia Leinartė pastebi, jog garsiai apie tradicinę šeimą kalbantys žmonės mūsų šalyje nori apsaugoti tai, kas buvo sukurta sovietmečiu. O būtent - iškreiptą šeimos ir jos narių visuomeninės veiklos modelį, kuriame išnaudojamos moterys.

Baltic Pride ir šeimų maršas. Zuokas ir Benkunskas pasakė ar duotų leidimus

Andrius Tapinas Laisvės TV transliuotų kandidatų į Vilniaus merus debatų metu paklausė Valdo Benkunsko ir Artūro Zuoko ar jie išduotų leidimus „Baltic Pride“ ir „Šeimų maršo“ renginiams Vilniuje. Politikų atsakymai ir argumentai buvo skirtingi.

Buvęs kariuomenės vadas: „Jei LGBT žmonės ko nors reikalautų, bet neliestų šeimų, tai galbūt nebūtų ir problemų“

Vilniaus meru siekiantis tapti buvęs Lietuvos kariuomenės vadas Valdas Tutkus vėl pažėrę „išminties perliukų“. Jis pareiškė, kad jei būtų išrinktas - uždraustų vaikams pasakoti apie LGBTQ+ bendruomenę ir neleistų LGBTQ+ eitynių organizuoti Nepriklausomybės ar Katedros aikštėje.

Pramogų centras Titanikas atsitrenkė į etikos ledkalnį. Žvaigždės skęsta kartu...

Pinigai, pinigėliai ir pramogos už bet kokią kainą - panašu, kad būtent tai siūlo pramogų centras Titanikas Šventojoje birželio 25 d. pakvietęs papramogauti kartu su Artūru Orlausku. Tuo pačiu veikėju, kuris grasino sukišti „Šeimų gynimo maršo“ deklaraciją Seimo narių vaikams.

Šeimų maršas ketina dalyvauti savivaldos rinkimuose

Šiandien privačioje sodyboje Kauno rajone susirinkę Šeimų maršo palaikytojai prakalbo ir apie planus aktyviai dalyvauti savivaldybių tarybų rinkimuose. Panašu, kad nesugebėję susiburti į partiją, aktyvistai bandys telktis į komitetus ir tokiu būdu gauti daugiau valdžios, o ir tribūną "ginti tradicinės šeimos vertybes".

Šeimų maršo organizatorius siūlo “apvalyti” Ukrainą

“Aš už Rusijos ir Ukrainos susidraugavimą! 
Ir tai įvyks, bet tik po to, kai V.Putinas praves specialiąją apsivalymo nuo sorosinių operaciją…”, - rašo Marius Gabrilavičius.

Tiesa jis viena žinute neapsiribojo. Kitame komentare M. Gabrilavičius rašo:

”Ramybės! Ne KARAS vyksta! Vyksta valdžios struktūrų išvalymas nuo leftistinių padugnių tarnaujančių ne žmonėms, o žalingoms žmonijai korporacijoms!”.