Šeimų maršas ketina dalyvauti savivaldos rinkimuose

Skaitymo laikas
Mažiau nei
1 minutė
Perskaityta

Šeimų maršas ketina dalyvauti savivaldos rinkimuose

Sek, 05/15/2022 - 18:00
Kategorija:
0 komentarų

Šiandien privačioje sodyboje Kauno rajone susirinkę Šeimų maršo palaikytojai prakalbo ir apie planus aktyviai dalyvauti savivaldybių tarybų rinkimuose. Panašu, kad nesugebėję susiburti į partiją, aktyvistai bandys telktis į komitetus ir tokiu būdu gauti daugiau valdžios, o ir tribūną "ginti tradicinės šeimos vertybes".

„Artėja savivaldos rinkimai. Savivalda yra būtent ta sritis, kur sprendžiami pagrindiniai šeimos, žmogaus, kasdieninio gyvenimo klausimai. Būtent nuo savivaldos gali ir turi būti pradėtas valstybės susigrąžinimo ir atnaujinimo darbas“, – į renginio dalyvius kreipėsi Lietuvos šeimų sąjūdžio koordinatorė Vitolda Račkova, praneša LRT.

Šeimų sąjūdžio atstovė ragino steigti rinkimų komitetus ir kviesti juose dalyvauti „žymius ir gerbiamus, neabejingus savo savivaldybės žmones“.

Kaip BNS prieš renginį sakė asociacijos Lietuvos šeimų sąjūdis vadovas Raimondas Grinevičius, komitetus organizacijos atstovai steigs ten, kur jų žmonės „yra pajėgūs ir kompetentingi“, o kitur ieškos, ką paremti.

Skaičiuojama, kad šeimų maršo renginyje šiandien dalyvavo apie 1000 dalyvių. Kalbantieji tikino, kad šalis yra nustekenta, kad šiuo metu egzistuoja dvi Lietuvos, o valdžioje – „bolševikai“, tradicinė šeima tapusi mažuma, marginalais.