V. Putinas tikisi, kad Rusija yra apsaugota nuo translytinio „tamsuoliškumo“

Skaitymo laikas
Mažiau nei
1 minutė
Perskaityta

V. Putinas tikisi, kad Rusija yra apsaugota nuo translytinio „tamsuoliškumo“

Sek, 12/26/2021 - 09:26
Kategorija:
0 komentarų

Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas ketvirtadienį išreiškė viltį, kad Rusijos visuomenė yra apsaugota nuo „tamsuoliškumo“ socialinės lyties tema, skelbia Diena.

Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas ketvirtadienį išreiškė viltį, kad Rusijos visuomenė yra apsaugota nuo „tamsuoliškumo“ socialinės lyties tema, o vadinamąją atšaukimo kultūrą (angl. cancel culture) palygino su koronavirusu.

Per ilgą savo prezidentavimą V. Putinas kūrė tradicinių ir šeimos vertybių saugotojo įvaizdį ir ne kartą kartojo, kad liberalios vakarietiškos vertybės yra pasenusios.

Kalbėdamas metų pabaigos spaudos konferencijoje ir atsakydamas į klausimą apie atšaukimo kultūrą, konkrečiai – apie knygų apie Harį Poterį autorės J. K. Rowling (Dž. K. Rouling) ginčą dėl translyčių asmenų, V. Putinas pareiškė: „Jeigu kas nors galvoja, kad moterys ir vyrai yra tas pats – tegul sau. Bet turi būti kažkoks sveikas protas.“

„Aš palaikau tradicinį požiūrį, kad moteris yra moteris, o vyras yra vyras, mama yra mama, o tėvas yra tėvas“, – patikino V. Putinas.

Valstybės vadovas išreiškė viltį, kad rusai turi „vidinę moralinę apsaugą, kurią įskiepijo tradiciniai Rusijos Federacijos tikėjimai“.

„Tegul jie ten (Vakaruose) daro, ką nori! Turime imtis visko, kas yra pažangu ir kas geriausia, kas padeda tobulėti, būti geros formos, būti lyderiais – technologijų, ekonomikos, humanitarinėse srityse“, – sakė prezidentas. Jis išreiškė viltį, kad Rusijos tautoms „užteks gilių, vidinių, imuninių gynybos sistemų“, kad jie būtų apsaugoti nuo šio lyties ribų kintamumo „proto užtemimo/ tamsumo“.

Daugiau Diena.