Putinas

Putino dukra slaptoje socialinių tinklų paskyroje kritikuoja Vakarus, pasisako prieš gėjus

Tyrimą atlikę žurnalistai nėra 100 proc. tikri, kad tai Putino dukros paskyra, tačiau surinkti duomenys rodo - jog tai labai tikėtina. Joje gausu pasisakymų ginant Putiną ir Kremliaus politiką, purvas pilamas ant G. Sorošo ir gėjų. 

Aktorė Kristen Stewart viešai parodė vidurinį pirštą Putinui (foto, video)

Neseniai vykusių „Spirit“ apdovanojimų metu aktorė Kristen Stewart prisijungė prie kitų įžymybių ir pasakė ką galvoja apie Rusijos pradėtą karą Ukrainoje, rašo Out. Tačiau aktorė neapsiribojo tik kalbomis – Putinui ji nusiuntė vidurinį pirštą.

Oligarchai, Putino piniginės ir žmogaus teisių pažeidėjai – 35 asmenys, kuriems reikėtų pritaikyti sankcijas

Po Vladimiro Putino invazijos į Ukrainą Vakarų valstybėms rengiant naujas sankcijas, verta prisiminti opozicijos lyderio Aleksejaus Navalno sąrašą, kuriame yra 35 iš kleptokratijos Rusijoje besipelnantys asmenys. Antradienį Jungtinės Karalystės parlamente šį sąrašą perskaitė liberalė Layla Moran, tačiau jos kolegos nubausti nusprendė tik vieną jų – milijardierių Genadijų Timčenką.

V. Putinas tikisi, kad Rusija yra apsaugota nuo translytinio „tamsuoliškumo“

Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas ketvirtadienį išreiškė viltį, kad Rusijos visuomenė yra apsaugota nuo „tamsuoliškumo“ socialinės lyties tema. Per ilgą savo prezidentavimą V. Putinas kūrė tradicinių ir šeimos vertybių saugotojo įvaizdį ir ne kartą kartojo, kad liberalios vakarietiškos vertybės yra pasenusios.

Putinui dorojantis su opozicija, Lietuvoje organizuojama „vienintelė likusi nepriklausoma Rusijos platforma“

Pasak vieno iš Laisvosios Rusijos forumo organizatorių Danilo Konstantinovo, šį kartą jis vyksta visai kitokiomis istorinėmis ir politinėmis aplinkybėmis, skelbia LRT. Nors dar visai neseniai Rusijoje ir už jos ribų veikė opozicijos centrai, dabar situacija yra pasikeitusi.