Trans moteris padavė į teismą 5 pareigūnus, kurie stebėjo, kaip ji prausiasi duše

Skaitymo laikas
1 minute
Perskaityta

Trans moteris padavė į teismą 5 pareigūnus, kurie stebėjo, kaip ji prausiasi duše

Pir, 07/18/2022 - 08:40
Kategorija:
0 komentarų

Kolorado valstijoje prieš kelis metus pareigūnų sulaikyta trans moteris patyrė tikrą siaubą, rašo LGBTQation. Jos apžiūra tapo pasityčiojimo aktu.

Juniper McGinn paprašė, kad jos apžiūrą atliktų pareigūnė moteris. Tačiau tai buvo padaryta tik iš dalies. Moteris apieškojo tik viršutinę kūno dalį. Likusią apžiūrą atliko vyras.

Po apžiūros J. McGinn buvo priversta pasinaudoti dušu. Penki policininkai stebėjo tiek moters apžiūrą, tie kai ji prausėsi duše ir juosėsi iš jos. Po šios žeminančios patirties J. McGinn padavė El Paso apygardos šerifo biurą į teismą.

„Nebuvo jokio pagrindo, kad penki žiūrovai stebėtų ponią McGinn, kai ji prausėsi duše ir jai buvo atlikta vizualinė kūno ertmės apžiūra“, – teigiama ieškinyje. - „El Paso apygardos pareigūnų atliktos menkinančios ponios McGinn vizualinės kūno ertmės apžiūros privertė ją patirti didelių emocinių išgyvenimų“.

Ieškinyje teigiama, kad El Paso apygarda, kur valdo respublikonai, netinkamai elgiasi su transseksualiais kaliniais, vykdo diskriminaciją. Ir tai ne pirmas kartas, kai šioje teritorijoje fiksuota tokia situacija. Tais pačiais metais su žiauriu pažeminimu susidūrė ir kitas translytis asmuo.

Darlene Griffith buvo atlikta tokio pat tipo kūno ertmių apžiūra. Ją apžiūrėjęs vyras svaidėsi nepadoriais pareiškimais.

„Pareigūnas vyras liepė poniai Griffith pasilenkti ir „išskleisti [savo] seksualius skruostus“, - rašoma ieškinyje. Tada pareigūnas, laikydamasis už savo penio, pasakė, kad jis „įkiš į tą užpakalį kamuoliukus“.