Apklausa - Ar Kalėdų senis gali būti gėjus?

Skaitymo laikas
1 minute
Perskaityta

Apklausa - Ar Kalėdų senis gali būti gėjus?

Pir, 12/27/2021 - 12:45
Kategorija:
0 komentarų

YouGov atliko apklausą. Joje buvo aiškinamasi britų nuomonė dėl Kalėdų Senelio ir Jėzaus Kristaus vaizdavimo. Neseniai Twitter buvo paskelbti kai kurie šios apklausos rezultatai.

Kalėdinė reklama, kurią sukūrė Norvegijos pašto tarnyba „Posten“, sulaukė daugybės teigiamų atsiliepimų. Keturių minučių trukmės filmas pasakoja gražią istoriją apie tai, kaip Kalėdų Senelis susirado vaikiną, kurį aplanko kiekvienais metais. Reklamos kulminacijoje pora Kūčių vakarą pasidalijo bučiniu.

YouGov nusprendė išsiaiškinti kokia yra britų nuomonė apie Kalėdų Senelio vaizdavimą gėjumi. Iš 2737 respondentų tik 39 procentai tokį vaizdavimą laikė „priimtinu“, o 41 procentas manė, kad gėjus Kalėdų Senelis yra „nepriimtinas“.

GayLine.LT paanalizavo apklausos rezultatus nuodugniau. Pasirodo, 18-24 metų amžiaus jaunimo grupėje toks Kalėdų Senelio vaizdavimas priimtinas net 60 proc. respondentų. Kalėdų Senelį gėjumi nenorėtų matyti vyresni britai – 58 proc. vyresnių nei 65 metai žmonių sako, kad toks vaizdavimas jiems yra nepriimtinas ir tik 24 proc. respondentų šioje grupėje teigė, jog tokiam vaizdavimui pritaria.

Didesnis Kalėdų Senelio vaizdavimas yra priimtinas moterims. 42 proc. jų pritaria tokiam vaizdavimui ir 36 proc. nepritaria. Vyrų grupėje nepritariančių yra 46 proc., pritariančių – 36 proc.

Įdomu ir tai, kad net LGBTQ+ respondentai nebuvo vieningi. Nepaisant, kad Kalėdų Senelio vaizdavimas net 76 proc. šios bendruomenės narių nekelia jokių problemų, 17 proc. tai nėra priimtina.