Erotikos kupina Sam Smith ir Kim Petras daina „Unholy“ pasiekė topų viršūnę (video)

Skaitymo laikas
Mažiau nei
1 minutė
Perskaityta

Erotikos kupina Sam Smith ir Kim Petras daina „Unholy“ pasiekė topų viršūnę (video)

Ket, 10/27/2022 - 19:30
Kategorija:
0 komentarų

Sam Smith ir Kim Petras yra pirmieji nedvinarės tapatybės ir trans muzikantai pasiekę „Billboard Hot 100“ pirmąją vietą. Jų kūrinys „Unholy“ debiutavo trečioje vietoje, dvi savaites praleido antroje vietoje, tačiau šią savaitę nurungė Steve Lacy dainą „Bad Habit“ ir pasiekė viršūnę.

Tai pirmasis toks S. Smith pasiekimas. 2014 m. „Stay With Me“ pasiekė antrąją vietą. Kim Petras neslėpė savo džiaugsmo, juo labiau, kad tai pirmas kartas kai trans atlikėjas pasiekia tokį rezultatą, rašo Out.

„Tiesiog džiaugiuosi, kad Sam suteikė man galimybę čia sužibėti. Tikiuosi, kad galiu padėti nutraukti ciklą – atrodo, kad žmonės pagaliau pasiruošę mus priimti, ir tai mane pripildo daug džiaugsmo“, - sakė Kim Petras.

Sam Smith 2019 m. atskleidė esantis nedvinarės tapatybės ir paragino apdovanojimų šou atsisakyti lyčių kategorijų. Šį raginimą išgirdo BRIT Awards.

„Galiu kalbėti visų savo queer draugų vardu ir pasakyti, kad toks pripažinimas ir vien tai, kad žmonės mus suprato, yra geriausias jausmas pasaulyje“, – komentuodamas šios savaitės pasiekimą sakė Sam.

„Niekas nieko iš nieko neatima; žmonės tiesiog bando gyventi savo kailyje šioje žemėje“, – pridūrė Sam.