Rūta Mur: muzika man pradeda išgyventi sudėtingus etapus

Skaitymo laikas
Mažiau nei
1 minutė
Perskaityta

Rūta Mur: muzika man pradeda išgyventi sudėtingus etapus

Tre, 02/15/2023 - 08:15
Kategorija:
0 komentarų

Šį šeštadienį Eurovizijos atrankos finale pasirodysianti Ruta Mur sako, kad jai muzika padeda atsiverti ir užmegzti ryšį su auditorija. Jos dainos daugiausia kalba apie sudėtingus išgyvenimus, tačiau kartu ir leidžia besiklausantiems lengviau įveikti sunkumus.

„So Low“ yra apie mano asmenines žemumas išgyventas. Su tokia viltimi pakilti galų gale iš to dugno, iš duobės“, - LRT sakė atlikėja. - „Mes sugalvojome išeiti į gatvę, į mietas, panaudoti budelę ir parodyti tą vienatvės jausmą, kur tu ne tik vakare, erdvėj kažkur gali jaustis labai vienišas, bet ir kur viskas zuja aplinkui, miestas, šviesos, viskas labai intensyvu“.

Rūta Mur teigia, kad galimybė dainuoti apie išgyvenimus jai padeda jaustis stipresnei. Ji taip pat pasigenda viešumoje atviro kalbėjimo apie tamsiąją gyvenimo pusę.

„Aš jaučiuosi galinga. Nes aš išgyvenau tą etapą labai sudėtingą sau, pagal kurį ir parašiau dainą. Ir emocija, su kuria aš atlieku tą dainą - man yra pasidalinimas sunkumu. Šiais Intagramo laikais tų gražių nuotraukų, idealių istorijų, sėkmės, dar kažko - visi mažai kalba kaip jie išgyvena kažką sudėtingo ir tai lieka už kadro. Aš jaučiuosi taip, lyg aš atsiverčiau publikai, auditorijai ir per tai tarsi mes susijungtume“, - teigia Rūta Mur.

Ji teigė, kad atviras kalbėjimas apie skausmą padeda nesijausti vienišam ir tai padeda žmonėms įveikti sudėtingus etapus.