9 patarimai kaip išmesti buvusįjį iš savo galvos

Skaitymo laikas
2 minutes
Perskaityta

9 patarimai kaip išmesti buvusįjį iš savo galvos

Pir, 02/27/2023 - 16:05
Kategorija:
0 komentarų

Jūsų santykiai nutrūko? Pasitaiko visko. Tai ne pasaulio pabaiga. Bet jei vis dar jaučiate savo buvusiajam jausmus - štai keli patarimai kaip greičiau išmesti jį iš savo galvos, o gal ir širdies.

Negalite nustoti apie jį galvoti? Tikrinate žinutes, socialinius tinklus - gal jis jums ką nors parašė? Užteks apsimetinėti - jūs nebūsite kartu. Todėl laikas baigti save skaudinti ir atsistoti ant savo kojų. Štai keli patarimai kaip tai pagreitinti.

  • Nustokite jam rašyti

Vis dar turite jo numerį telefone? O kam jums jo reikia? Užblokuokite jį, pašalinkite iš kontaktų. Tai taškas - jokių žinučių, skambučių. O juk taip norisi tai padaryti - ypač išgėrus. Taigi, kad nekiltų pagunda - ištrinkite kontaktus.

  • Taškas reiškia tašką

Na o dabar nueikite į savo socialinių tinklų paskyras. Visur užblokuokite jį. Nebebus pagundos nei rašyti, nei galvoti - o ką jis dabar veikia, kur yra. Jūsų gyvenimai pasuko skirtingomis kryptimis. Kai jausite, kad jau pragyvenote sunkiausią laikotarpį ir būsite pasirengę - visuomet galėsite jį atblokuoti. Bet tam turi praeiti laiko, ypač, jei jaučiate vienatvę ir poreikį būti su juo.

  • Prisiminimai

Atidžiai įvertinkite jūsų namuose esančius daiktus. Ar yra tokių, kurie primena jį, o gal jam priklauso? Sudėkite viską į dėžę ir atsikratykite. Daiktai, nuotraukos nuolatos primins jums apie jį. O to tikrai jums nereikia.

  • Hobis

Jums kažką patiko daryti, bet dėl laiko trūkumo tai buvote metę? Užsiimkite tuo dabar. Juk atsirado daugiau laisvo laiko. Kodėl nesugrįžus prie pomėgių ir nepraskaidrinus savo dienos.

  • Minčių kontrolė

Jei nuolatos galvosite ką jis pasakė, ką tai galėjo reikšti - tai tikrai jums nepadės susitvarkyti gyvenimo. Visa tai jau praeitis ir neturi didelės reikšmės. Turite judėti į priekį. Sutelkite savo mintis į ateitį - ką norite veikti, ką norite pasiekti, ką naujo galite pamatyti, atrasti.

Negalvokite, kad jūs dėl kažko kaltas. Tai tikrai nepadės įveikti liūdesio. Santykiai yra kelių žmonių bendra kūryba. Taigi jei jie nepavyko - čia niekas nėra kaltas. Savęs plakimas tikrai neįneš optimizmo į jūsų gyvenimą.

  • Išvados

Žinome, kad negalvoti apie praeitį nėra lengva. Todėl galite tiesiog skirti ribotą laiką konstruktyviam apmastymui. Svarbu ne koncentruotis į tai, kas ką pasakė, o pagalvoti kas ką padarė ir kokius patarimus sau galėtumėte duoti, kad panaši situacija nepasikartotų. Taigi koncentruokitės ne į jausmus, o į veiksmus ir išvadas.

Galite pasinaudoti baltu lapu ir tušinuku - surašykite viską ant lapo, po kiek laiko perskaitykite ir duokite sau patarimus ko norėtumėte ar nenorėtumėte iš ateities santykių. Po šio pratimo padėkite tašką. Ne praeitis, o ateitis turėtų jus dominti.

  • Nueikite į pasimatymą

Paprastas pasimatymas - puiki priemonė nors kiek atsiriboti. Susitikite su įvairiais žmonėmis. Bendraukite, mėgaukitės laiku kartu. Tai padės jums atitrūkti nuo minčių apie jį.

  • Pasikalbėkite su draugais

Draugai gali padėti pergyventi sunkius laikus. Atraskite kam galite pasipasakoti, su kuo galėtumėte praleisti daugiau laiko. Tikrai nereikia kiekvieną kartą kalbantis su draugu/-ais verkšlenti apie jūsų buvusią meilę. Pagalvokite ką galite nuveikti įdomaus kartu. Domėkitės kaip jūsų draugai gyvena - jiems kalbant apie savo problemas, jūsiškės neatrodys tokios didelės.

Surenkite draugų susitikimą, bendrą vakarą, kuriame kartu galėtumėte žaisti žaidimus, ragauti skirtingą maistą ar tiesiog peržiūrėti kelis filmus.

  • Vietos

Venkite tų vietų, kuriose jūs kartu lankydavotės. Prisiminimai jums tikrai nepadės. Suraskite kažką naujo, nematyto, sužadinkite savo smalsumą ir norą tyrinėti.