• Josh Seiter // Nuotr. iš josh_seiter_official's profile

Suaugusiems skirto turinio kūrėjas pranešė susitikinėjantis su vyru (foto)

Skaitymo laikas
1 minute
Perskaityta

Suaugusiems skirto turinio kūrėjas pranešė susitikinėjantis su vyru (foto)

Ket, 06/08/2023 - 14:15
Kategorija:
0 komentarų

„OnlyFans“ žvaigždė ir 11-ojo sezono „Bachelorette“ dalyvis Josh Seiter netikėtai pranešė, kad susitikinėja su vyru. Jo vaikinas David yra egzotinių šokių šokėjas.

Dalyvaudamas „TV Shows Ace“ laidoje Josh Seiter kalbėjo apie savo seksualumą ir nenorą, kad jis būtų priskirtas kažkokiai grupei žmonių.

„Aš nemėgstu etikečių ir nemėgstu būti dedamas į mažas dėžutes ar kategorijas. Sakyčiau, kad tapau panseksualu. Aš myliu visus vienodai, nepaisant lyties... Dabar susitikinėju su  vaikinu ir viskas klostosi tikrai gerai“, – sakė J. Seiter.

Vėliau jis patikslino, kad santykiai užsimezgė praėjusių metų lapkritį. Žvaigždė teigė, kad pastaruoju metu turėjo „daug pražūtingų santykių su moterimis“ ir džiaugiasi, kad „pagaliau bus sveiki santykiai“.

„Mane visada traukia žmonės dėl jų dvasios ir asmenybės, ir atrodo, kad tai griežtai nesusiję su jų lytimi“, - sakė jis. Josh Seiter savo naująjį partnerį apibūdina kaip „vyrišką vyrą“, kuris yra „labai protingas ir turi gerą humoro jausmą“.

Pora dirbo striptizo šokėjais ir ši patirtis suartino juos ir įžiebė „trauką“.

„Mes abu užsidirbame pragyvenimui nusirengę drabužius ir sunku tai matant likti abejingu. Jis taip pat jaunas ir labai veržlus. Tokios savybės man atrodo patrauklios kiekviename, nepaisant jų lyties. David nenorėtų būti dėmesio centre“, – sakė J. Seiter.

- „Jis didžiuojasi savo vyriškumu ir tuo, kad yra striptizo šokėjas... Šie santykiai yra sveikesni už bet kokius ankstesnius mano santykius. Kartu juokiamės, dirbame ir daug kitų dalykų kartu darome“.