+
Čia pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų.
Man jau yra 18 metų
Man dar nėra 18 metų

Skaitytojų skiltis: pamačiau jį ir supratau, tai mano šansas

Skaitymo laikas
1 minute
Perskaityta

Skaitytojų skiltis: pamačiau jį ir supratau, tai mano šansas

Sek, 07/02/2023 - 08:57
Kategorija:
0 komentarų

GayLine.LT pakvietė skaitytojus pasidalinti kuriozinėmis situacijomis, kurios jiems nutiko gėjų ir biseksualių vyrų saunose. Dalinamės dar vienu pikantišku skaitytojo laišku. Jame Šarūnas pasakoja apie savo svajonės išsipildymą.

Nuotr. Ketut Subiyanto iš pexels.com

 

„Tuo sunku patikėti. Niekada negalvojau, kad taip gali nutikti. Tu svajoji, fantazuoji ir va, tai išsipildo“, - savo laiške rašo vaikinas.

Šarūnas jau ilgus metus gyvena Paryžiuje. Jis teigia, kad mokykloje pasirinko mokytis prancūzų kalbą, nes ji jam gražiai skambėjo. Vėliau šis sprendimas jam labai padėjo gyvenime.

„Išvažiavau pagal Erasmus programą, tada grįžau baigti mokslų į Lietuvą, bet jau žinojau, kad grįšiu gyventi į Paryžių. Nuostabus miestas ir gėjų gyvenimas ne taip kaip Lietuvoje“, - rašo Šarūnas.

Anot jo, pirmoji pažintis su šiuo miestu jam padarė milžinišką įspūdį. Tiesa, būnant studentu nebuvo lengva surasti kur gyventi, o ir nuomos kainos buvo milžiniškos.

„Išsinuomojau kambarį mažame bute. Ten realiai tilpo tik mano lova ir maža spinta. Kadangi buvau pirmas gyventojas, tai reikėjo sudaryti sutartį su savininku ir paimti raktus. Žodžiu, kai jį pamačiau – pagalvojau, kad tai mano svajonių vyras – aukštas, raumeningas, žemu balsu, didelės rankos, na toks „daddy“ ir dar tos mėlynos akys, puiki apranga. Bet jį mačiau tik tą kartą ir kai reikėjo išvažiuoti“.

Po studijų Šarūnas susirado darbą Paryžiaus restorane ir atvažiavo čia gyventi, lankėsi gėjų klubuose ir saunose. „Slenkantis grafikas ne visada leidžia nueiti ten kur noriu, bet darbas man patinka. Žodžiu, nuėjau aš į gėjų sauną. Buvo labai mažai žmonių. Galvojau jau eiti namo. Bet sakau dar išgersiu vieną alaus ir tada einu. Na ir tuomet ateina tas mano buvusio buto šeimininkas. Pamačiau jį ir iš karto šovė mintis – tai mano šansas“, - rašo Šarūnas.

Tuomet jis pridūrė: „Nieko nelaukiau. Priėjau, sakau „labas“. O įdomiausia, kad jis mane irgi prisiminė, nors buvo praėję keli metai. Žodžiu, mes pakalbėjom, tada buvo veiksmo ir dabar susitikinėjam jau beveik metus. Pasirodo svajonės pildosi. Prisimenu, kažkada masturbavausi lovoje galvodamas apie jį – o dabar galiu bet kada jam paskambinti ir susitikti“.

 

Taip pat skaitykite:

Skaitytojų skiltis: jam numetus rankšluostį iš kart supratau, kad nieko nebus

Skaitytojų skiltis: geriau jau to būčiau nematęs

Skaitytojų skiltis: būm ir mes abu gulim ant grindų

Skaitytojų skiltis: mano draugo tėvas pirtyje buvo lyg žvėris ieškantis grobio

SKAITYTOJŲ skiltis: gėjų pirtyje jo tikrai nesitikėjau sutikti

SKAITYTOJŲ skiltis: vakare jis rėkė iš malonumo, o ryte sprendė ar mane priimti į darbą

SKAITYTOJŲ skiltis: Kūnas nutirpo, kai supratau su kuo užsiėmiau seksu

SKAITYTOJŲ skiltis: Pramerkiau akis ir virš manęs pamačiau bent 10 nuogų vyrų

SKAITYTOJŲ skiltis: nesitikėjau pamatyti savo boso penį

SKAITYTOJŲ skiltis: saunoje mano tėvas sužinojo, kad aš gėjus

SKAITYTOJŲ skiltis: jis buvo toks patrauklus, kad rankos drebėjo