„The 1975“ vokalistas pripažino klydęs dėl koncerto Malaizijoje ir pabučiavo vyrą (video)

Skaitymo laikas
Mažiau nei
1 minutė
Perskaityta

„The 1975“ vokalistas pripažino klydęs dėl koncerto Malaizijoje ir pabučiavo vyrą (video)

Tre, 07/26/2023 - 15:30
Kategorija:
0 komentarų

„The 1975's“ vokalistas Matty Healy su grupe koncertavo festivalyje „Good Vibes“ Malaizijoje, kur homoseksualūs santykiai yra neteisėti ir už juos baudžiama iki 20 metų kalėjimo. Būdamas ant scenos atlikėjas prisipažino klydęs atvykdamas į tokią šalį ir pabučiavo vyrą.

„Aš padariau klaidą. Kai planavome pasirodymus, aš apie tai nepasidomėjau. Aš nematau prasmės, tiesa? Nematau prasmės kviesti „The 1975“ į šalį ir tada sakyti mums, su kuo galime mylėtis“, – sakė jis.

„Atsiprašau, jei tai įžeidžia jus ir jūsų religingumą, ir tai yra jūsų sušiktos vyriausybės sprendimai...“ – tęsė jis. - „Juokinga, velniškai juokinga aiškinti žmonėms, ką jie gali daryti su kažkuo“, – pridūrė jis. „Jei nori mane pakviesti čia surengti šou, gali užsik*****“.

Tuomet atlikėjas priėjo prie grupės bosisto Ross MacDonald ir pasidalijo bučiniu. Šis gestas iš karto sulaukė Susisiekimo ir skaitmeninių technologijų ministerijos atsako – buvo nutrauktas visas festivalis.

„Ministerija pabrėžė savo nepajudinamą poziciją prieš bet kokius asmenis, kurie ginčija Malaizijos įstatymus, tyčiojasi arba prieštarauja Malaizijos įstatymams“, – sakoma neseniai paskelbtame pranešime.

Matty Healy kelis kartus yra bučiavęsis su vyrais koncertų metu. Tiesa, jis pareiškė, kad nors šie keli bučiniai ir buvo, jis yra heteroseksualus ir mylėtis su vyrais neketina.

Vietos LGBTQ+ aktyvistas Sky News teigia, kad toks veiksmas gali padaryti neigiamą poveikį bendruomenei.